O víkendu začne v Mostě Přebor Supermono

O víkendu zahájí jezdci přeborové třídy Supermono svůj další závodní rok, svůj šampionát zahájí na okruhu v Mostě.

O víkendu začne v Mostě Přebor Supermono
Třída Supermono v letošním ročníku má své závody pouze na území ČR (na rozdíl od ostatních pohárových a mistrovských tříd). První započítávaný závod se koná o nadcházejícím víkendu na mosteckém autodromu, během Mistrovství Evropy.
Abychom Vám oživili jména jezdců této třídy, následuje výsledková listina z loňského roku (dle Autoklubu ČR).
Supermono rok 2004 celkově:
  1.- Kamenický Libor ACCR/CZ Mali Jawa 101 bodů
  2.- Kehrer Johannes ACCR/D MZ 100 bodů
  3.- Cserer Karl ACCR/A KTM 95 bodů
  4.- Halm Radim ACCR/CZ Yamaha 92 bodů
  5.- Zoernweg Daniel ACCR/D MZ 53 bodů
  6.- Kehrer Nico ACCR/D MZ 40 bodů
  7.- Kamenický Martin ACCR/CZ Mali Jawa 25 bodů
  8.- Schmidt Ingolf ACCR/D MZ 23 bodů
  9.- Svoboda Václav ACCR/CZ Mali Jawa 20 bodů
10.- Medek Miroslav ACCR/CZ KTM 20 bodů
11.- Dufek Lubomír ACCR/CZ Suzuki 18 bodů
12.- Vysloužil Alexandr ACCR/CZ Honda 11 bodů
13.- Veselý Martin ACCR/CZ Yamaha 11 bodů
14.- Kružík Antonín ACCR/CZ Bimota 11 bodů
15.- Suchánek Jiří ACCR/CZ Suzuki 10 bodů
16.- Duchan Josef ACCR/CZ Gilera 9 bodů
17.- Valda Arnost ACCR/CZ KTM 8 bodů
18.- Vinkler Ladislav ACCR/CZ Yamaha 8 bodů
19.- Vyslužil Jiří ACCR/CZ Bimota 6 bodů
20.- Pavlovec Oleg ACCR/CZ Rotax 4 body
21.- Jančík David ACCR/CZ Gilera 2 body
Po šesti závodech konaných:
1) 23.-25.04.2004 Hungaroring
2) 03.-04.07.2004 Most
3) 09.-11.07.2004 Most
4) 30.7.-1.8.2004 Most
5) 13.-15.08.2004 Brno
6) 27.-29.08.2004 Hungaroring
V letošním roce jste Supermona měli možnost vidět závodit 28-29.5.2005 v Hořicích při 300 ZGH, s těmi to výsledky:
  1.- Kehrer J. ACCR/D MZ
  2.- Kamenický L. ACCR/CZ Mali Jawa
  3.- Halm R. ACCR/CZ Yamaha
  4.- Kučínský M. ACCR/CZ Yamaha
  5.- Funke M. ACCR/D MZ
  6.- Duchan J. ACCR/CZ Yamaha
  7.- Pavlíček J. ACCR/CZ Mali Jawa
  8.- Loučka F. Harris Yamaha
  9.- Michel A. DMSB/D MZ
10.- Vysloužil J. ACCR/CZ KTM
11.- Roth A. DMSB/D MZ
12.- Tuma M. ACCR/CZ Mali Jawa
13.- Jančík J. ACCR/CZ Yamaha
14.- Winkler L. ACCR/CZ Yamaha
15.- Schmidt I. ACCR/D MZ
16.- Medek ACCR/CZ KTM
17.- Jančík D. ACCR/CZ Gilera
18.- Pavlovec O. ACCR/CZ Rotax
19.- Slezar M. ACCR/CZ Suzuki
Not classified:
Dufek L. ACCR/CZ Suzuki
Suchanek J. ACCR/CZ Jops
Wilhelm M. DMSB/D MZ
Vacek L. jun. ACCR/CZ Yamaha
Zoernweg D. ACCR/D MZ
Valda A. ACCR/CZ KTM
Slezar P. ACCR/CZ Gilera
Vyslouzil A. ACCR/CZ Husquarna
Not started:
Svobda V. ACCR/CZ BMW
Foerster D. DMSB/D Yamaha
Zde je vidět, že jména v popředí obou předešlých tabulek se značně shodují např. Kamenicý, Kehrer, Halm …
Nezbývá nic jiného než přidat seznam jezdců, přihlášených v řádném termínu, do závodu v Mostě, kde samozřejmě najdete opět výše zmiňovaná jména, ale i mnoho dalších, především zahraničních jezdců:
Kamenický L. ACCR/CZ Mali Jawa
Winkelam KNMV/ NL Yamaha
Tvarůžek R. ACCR/CZ KTM
Dufek L. ACCR/CZ Suzuki
Zoernweg D. ACCR/D MZ
Duchan J. ACCR/CZ Yamaha
Herzog F. DMSB/D KTM Mali
Brolin L. SVEMO/S KTM
Šťovíček J. ACCR/CZ Jawa
Kehrer J. ACCR/D MZ
Schmidt I. ACCR/D MZ
Kehrer N. ACCR/D MZ
Svoboda V. ACCR/CZ Mali Jawa
Edwards M. ACU/GB Yamaha
Meiners S. DMSB/D Yamaha
Pavlovec O. ACCR/CZ Rotax
Berkhout P. KNMV/ NL Yamaha
Hendriks W. KNMV/ NL Yamaha
Grauwmans J. FMB/B Yamha
Hunt R. KNMV/GB Yamaha
Landgren K. SVEMO/S KTM
Jerzenbeck B. DMSB/D Pami GRC
Cserer K. ACCR/A KTM
Lawes M. ACU/GB Gallina
Roth A. DMSB/D MZ
Hakvoort R. KNMV/ NL Yamaha
Van Dijk L. KNMV/ NL OU 20
Cairo E. FMI/I Rapp Husky
George M. ACU/GB Yamaha
Murman H. J. KNMV/ NL PGR DAMI
Mecktessel U. DMSB/D MEC Yamaha
Achenbach R. DMSB/D Bimota
Pieper G. KNMV/ NL BeneBoot
Verschuren D. KNMV/ NL GRC Rotax
Radajewski N. ACCR/D MZ
Funke M. DMSB/D MZ
Van De Beek E. KNMV/ NL Ducati
Halm R. ACCR/CZ Yamaha
Tůma M. ACCR/CZ Mali Jawa
Van Der Velden Ch. KNMV/ NL PAMI
Forster D. DMSB/D Yamaha
Goldstein P. ACU/GB KTM
Suchánek J. ACCR/CZ Jops
Tato třída má již nyní přihlášen větší počet jezdců než je možné vpustit do samotného závodu, takže se může těšit na tvrdý závodní boj již během kvalifikací. První kvalifikace je dle Zvláštního Ustanovení naplánovaná na sobotu 9.7.2005 od 11:45 do 12:05, druhá od 16:45 do 17:05. Závod třídy SUPERMONO by měl být odstartován v neděli 10.7.2005 v 11:30, je vypsán na 10 kol. Závodu samozřejmě předchází ranní Warm-up od 9:10 do 9:20.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist