Nabídka fotografování

Tak jako v loňském roce, tak i v tom letošním pro Vás máme nabídku zhotovení fotografií ze závodů Mezinárodního Mistrovství ČR a Přeboru ČR.

Nabídka fotografování
Další ročník Mezinárodního Mistrovství ČR silničních motocyklů je v plném produ. Pokud se ho zúčastníte jako jezdec, či jako jiný člen startujícího týmu, máme pro Vás nabídku na zhotovení fotografií z Vámi absolvovaných závodů.
Během sobotních tréninků a nedělních závodů Alpe Adria Championship Vám vytvoříme fotodokumentaci vašeho snažení, kterou vám poté zašleme zpracovanou na DVD (disk obsahuje obraz automatického promítání fotografií v podobě filmu s hudebním doprovodem a dále ve speciální adresáři originály fotografií k použití pro další zpracování – fotografie, plakáty, pozadí reklamních nosičů, promokarty, atd.). Disk je možné spustit na jakémkoliv DVD přehrávači, či na jakémkoliv PC s DVD mechanikou.
DVD vám bude poté zasláno dobírkou na vámi zadanou adresu, nejpozději do 5 pracovních dnů (možno dohodnout i jinou formu převzetí). Cena jednoho DVD je 500.- Kč (+84,- Kč poštovné a balné)
V případě vašeho zájmu o zhotovení fotografické dokumentace z této akce prosím o kontakt na:
PETR ŠTOLA
E-mail: racing@motorkari.cz
Mobil: +420 603 453 977 Ve vaší objednávce prosím uveďte: Jméno fotografovaného jezdce, startovní číslo, třídu ve které nastoupí a pro převzetí zakázky pochopitelně také kontakt na Vaší osobu. POZOR! Vzhledem k loňským zkušenostem a vzhledem k zájmu odevzdat opravdu pouze kvalitní práci, je množství zakázek omezeno. Proto budou jednotlivé zakázky vyřízené pouze do naplnění maximálního počtu fotografovaných jezdců v jedné třídě. Upozorňuji tedy, že je dobré si svou zakázku co nejdříve rezervovat.
Zakázky je možné zaplatit předem, v takovém případě bude Vaše zakázka stoprocentně přijatá. Pro údaje o platbě mě prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem.
Při platbě předem nebude účtováno poštovné a balné (80,- Kč).
Předběžný kalendář akcí 2007
30. 6. – 01. 7. 2007 Brno – Alpe Adria + MEZ MČR
06. 7. – 08. 7. 2007 Most – ME + PČR
26. 7. – 29. 7. 2007 Most – Alpe Adria + MEZ MČR + PČR
01. 9. – 02. 9. 2007 Hungaroring – Alpe Adria + MEZ MČR
08. 9. – 09. 9. 2007 Brno – Alpe Adria + MEZ MČR

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist