MČR Hungaroring- kvalifikace

V závody nabytém víkendu vrcholí i náš domácí mistrák. V posledním závodě na maďarském Hungaroringu jde o titul hned v několika třídách. Ve třídě Superstock 1000 bojuje o celkové prvenství dokonce pětice jezdců. Aktuální info z kvalifikací a pár obrázků nám zaslal Tomáš Mikšovský.

MČR Hungaroring- kvalifikace

STK 1000

„Máme za sebou kvalifikační tréninky. Ráno to vypadalo, že pojedeme první kvaldu za mokrých podmínek, pak ale vykouklo slunko a jeli jsme za sucha. První kvalifikace třídy STK 1000 se nepovedla dle mých představ, kdy jsem skončil až na pátém místě s časem 1:53“018. Do druhé kvalifikace, která se jela rovněž za suchým podmínek jsme udělali pár změn na podvozku a výsledkem byl čas 1:51“798, jež mě posunul na 3.místo na startovním roštu. Jezdil jsem stabilní rychlé časy na závodní pneumatice a z toho mám dobrý pocit. S výsledkem jsem velmi spokojen a na zítřejší závod této třídy se velmi těším."

Kvlaifikační výsledky


Superbike

"Druhou kategorii, kterou jedu je třída superbike. V první kvalifikaci jsem zajel 1. čas, který měl hodnotu 1:52“097. Vytvořil jsem si drobný náskok na druhého jezdce v pořadí a tak v druhé kvalifikaci jsme zkoušeli různé nastavení předních vidlic, se kterými máme menší problémy. Poděkování patří celému týmu a speciálně Janu Halbichovi, s kterým se nám podařilo nastavit podvozek na zítřejší závod.“

Kvalifikační výsledky


Malá fotogalerka

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.40
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist