KL Intermoto s Prudíkem a Janákovou

Tým KL Intermoto Czech Republic dá příležitost mladým nadějím, v Brně nasadí do závodu MEZ MČR Honzu Prudíka a Markétu Janákovou, kterým půjčí motocykly z Mistrovství světa Supersport.

KL Intermoto s Prudíkem a Janákovou
Dalším závodem pro tým KL Intermoto Czech Republic bude Mezinárodní Mistrovství České republiky, které svůj poslední podnik pořádá již tento víkend na brněnském autodromu. V tomto závodě se však nepředstaví hlavní jezdci týmu - Tomáš Mikšovský a Pawel Szkopek, ale zcela nová dvojice českých jezdců. Tým KL Intermoto Czech Republic se rozhodl dát příležitost nadějnému mládí a do sedla motocyklů Honda CBR 600RR posadí tentokrát Jana Prudíka a Markétu Janákovou. Oba dostanou kompletní servis, který mají k dispozici jezdci při Mistrovství světa, tedy pojedou s kompletním zázemím týmu a na těch nejlepších motocyklech, kterými tým disponuje, tedy na motocyklech, na kterých nastupují Tomáš Mikšovský a Pawel Szkopek do světových závodů. Honza a Markéta tak dostanou možnost například i porovnání svých získaných dat z Datarecordingu 2D s daty Simone Sanny, který na brněnském okruhu za tým KL Intermoto Czech Republic absolvoval závod Mistrovství světa.
Honza Prudík patří k naší špičce nově vzniklé třídy Superstock 600, kde zejména v úvodu sezóny získával pódiová umístěni, Markéta Janáková při svém prvním roce v sedle čtyřtaktního motocyklu podává velmi stabilní výkony v evropském šampionátu třídy Superstock 600, kde jí od bodovaných pozic několikrát dělil pouze pověstný poslední krůček. Královéhradecký tým tímto krokem hodlá dát českým nadějím vyzkoušet lepší materiál, než se kterým jinak mladí jezdci disponují, hodlá jim dát příležitost, která by dále měla nasměrovat jejich závodnické kroky. Bude pouze na nich, jak se nabídnuté příležitosti chopí.
Tímto Vás i zveme na poslední závod MEZ MČR, který startuje na brněnském autodromu již tento pátek odpoledne a vrcholí na stejném místě nedělními závody. Přijďte podpořit nejen jezdce týmu KL Intermoto Czech Republic, ale i ostatní české jezdce, kteří budou bojovat v několika motocyklových třídách proti velmi silné zahraniční konkurenci.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist