Kamil Prager obhájil tituly Mistra ČR

I když nenastoupil k poslednímu závodu v Brně, stejně se radoval ze zisku dvou republikových titulů. Kamil Prager byl však rozhodnut v Brně závodit, stop mu tentokrát vystavila chřipka a vysoká horečka.

Kamil Prager obhájil tituly Mistra ČR
Kamil Prager obhájil oba tituly Mistra České republiky, a to i přestože k posledním závodům letošního republikového šampionátu vůbec nevyjel. Nebylo to však zapříčiněno jistotou zisku titulů, ani poruchou motocyklu. Kamil Prager do Brna přijel rozhodnut zasáhnout do závodů tříd Superbike a Superstock 1000, silné nachlazení, provázející vysokou horečkou, však zapříčinilo, že sympatický jezdec dal přednost uzdravení před případným rizikem, které vždy závody přinášejí.
V letošním roce tedy Kamil Prager opět potvrdil sílu, když získal královskou korunu v nejprestižnějších kategoriích domácího šampionátu. K loňským titulům ve třídách Superbike a Superstock 1000 tak letos přibyly další dva ze stejných tříd. Se čtyřmi tituly Mistra České republiky se Kamil Pragher zařadil mezi nejúspěšnější jezdce celé naší motocyklové historie.
Kamil Prager
Týden před Brnem jsem trávil v posteli. Měl jsem chřipku a tak až v pátek po obědě jsem vylezl z postele a vydal se do Brna. Byl jsem připravený startovat v obou třídách, ale teplota mi to znemožňovala a tak jsem se rozhodl raději neriskovat. Při závodech je organizmus vystaven extrémním podmínkám a jeho oslabení horečkou muže zapříčinit následnou tragedii. Teď při pohledu zpět vidím, že toto rozhodnutí bylo správné. V letošní sezóně jsem měl cestu za vítězstvím v celkové klasifikaci velmi těžkou. Zejména ve třídě Superstock 1000 jsem bojoval nejen se soupeři na okruhu. Jsem rád, že se nakonec štěstí obrátilo na mou stranu a já se mohl radovat z obhajoby. Můj dík za tuto sezónu patří chlapcům z mého týmu, kteří mi svou obětavou prací velmi pomáhali. Také děkuji všem mým sponzorům a partnerům, bez jejíchž pomoci bych toto nikdy nedokázal. Nyní následuje zimní přestávka, během které budu pochopitelně nabírat síly na další sezónu, ve které bych rád opět obhájil oba tituly Mistra republiky. Také se hodlám více zapojit do Alpe Adria Cupu, kde chci všem těm pánům za kulatým stolem ukázat, že se jich Kamil Prager nebojí!
www.kamilprager.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist