Hungaroring - UEM Alpe-Adria Championship

Na maďarském okruhu Hungaroringu začal tento víkend prvním závodem letošní ročník devítidílného seriálu "UEM Alpe-Adria Championship". Z českých jezdců vyhráli v Maďarsku Igor Kaláb v supersportech a Michal Filla v superbicích. Ovšem na stupních vítězů stanuli z českých zástupců také Karel Hanika a Tomáš Vavrouš v kubatuře do 125 ccm, Jiří Fejta a Michal Prášek v malých stocích a také Michal Filla s Michalem Drobným v litrových stocích, třetí z našich dojel Tomáš Mikšovský.

Hungaroring - UEM Alpe-Adria Championship

AA 125 ccm Sport

01- ASZALÓS Ádám MAMS H SP125 MAMI ÉSE Aprilia 10 kol za 22:14,165
02- SCHILLACI Stefano FMI I SP125 Aprilia + 4,041
03- RAUCH Peter SMF SK SP125 Motovia MC Aprilia + 46,387
04- COPPA Pierre ACCR CZ SP125 69 Racing Team Aprilia + 51,645
05- GYENIS Gábor MAMS H SP125 Next Generation HRT Aprilia + 56,040
06- KOŘÍZEK Kamil ACCR CZ SP125 Aprilia + 56,267
07- SKOVAJSA Pavol SMF SK SP125 Aprilia + 56,682
08- MIŠÁK Michal SMF SK SP125 SG Fix Racing Aprilia + 1:03,824
09- ČECH Jaroslav SMF SK SP125 Aprilia + 1:04,079
10- SABADIN Marco FMI I SP125 Cagiva + 1:04,631
11- CIUJDEA Adrian-Nicolae FRM RO SP125 Steava Turbo Bucuresti Aprilia + 1:30,135
12- CIOLAN Catalin FRM RO SP125 C.S.M. Bucuresti Aprilia + 2:00,443
13- MIHALKOVIČ Pavol SMF SK SP125 Aprilia + 2:27,556
14- BUNČIAK Stefan SMF SK SP125 SG Fix Racing Aprilia + 2:31,813
15- HANZALÍK Milan SMF SK SP125 Aprilia  - 1 kolo
16- PETROVIČ Vladimír SMF SK SP125 Aprilia 
17- ORAVSKÝ Josef SMF SK SP125 Aprilia 
18- MATES Razvan-Marcel FRM RO SP125 Steava General Turbo Bucuresti Aprilia
19- FRÜHAUF Roman SMF SK SP125 Aprilia 
20- MALÍK Róbert SMF SK SP125 Aprilia

AA 125 ccm GP

01- GNANI Gabriele FMI I Team Number One Gnani 10 kol za 20:10,219
02- HANIKA Karel ACCR CZ Moto FGR FGR + 7,367
03- VAVROUŠ Tomáš ACCR CZ Moto FGR FGR + 18,944
04- TRAUTMANN Lukas ÖAMTC A Siehe Oben Honda + 19,155
05- BÓDIS Richárd MAMS H Daróczy Motorsport Egyesület Honda + 48,384
06- MAYER Julian ÖAMTC A Honda + 57,166
07- TOUŠKOVÁ Andrea ACCR CZ Honda + 57,942
08- ZÁRECKÝ Petr ACCR CZ AMK Hořice KTM + 58,291
09- LICHTENBERGER Stefan ÖAMTC A Junior Racingteam Austria Honda + 1:17,211
10- PODLIPNÝ Oldřich ACCR CZ Honda + 1:19,095
11- BRANDSTETTER Wolfgang ÖAMTC A Honda + 1:19,319
12- CSÁNYI Gergő MAMS H MAMI ÉSE Honda + 1:19,712
13- JAKUBÍČKOVÁ Barbora ACCR SK Honda + 1:21,269
14- VOSLAJER Petr ACCR CZ Honda + 1:43,079
15- BAR Alexandru-Vlad FRM RO Honda - 1 kolo
16- SOMMER Helmut ÖAMTC A MIBAG Schnidinger Eingenbau

AA STK 600 ccm

01- JASENSKÝ Lukáš SMF SK JLT Motoracing Team Yamaha 10 kol za 19:22,374
02- FEJTA Jiří A CZ Dafe-Plast Racing Yamaha + 0,586
03- PRÁŠEK Michal ACCR CZ Rohac and Fejta motoracing team Yamaha + 0,726
04- KURUCZ Ferenc MAMS H ProRide Yamaha Yamaha + 5,783
05- CHALUPA Michal ACCR CZ Montáže Brož Racing Team Yamaha + 8,214
06- ŠEMBERA Michal ACCR CZ Honda + 8,334
07- KOCH Manfred ÖAMTC A Yamaha + 9,610
08- PEŠEK Karel ACCR CZ Kawasaki + 9,829
09- DEÁK Attila MAMS H Honda + 18,651
10- KEMMER Christopher ÖAMTC A Bertl K. Racing Team Yamaha + 19,198
11- DECKO Luka AMZS SLO Yamaha + 19,610
12- SCHUCH Roland ÖAMTC A Team Rösner Triumph + 24,902
13- TOMMASINI Luca HMS I Triumph + 25,028
14- FATTINGER Alex ÖAMTC A AOF-Racing Kawasaki + 30,765
15- DURDIK Martin SMF SK Bily Racing Team Yamaha + 32,601
16- SPORER Rene ÖAMTC A Yamaha + 38,030
17- KOVÁCS Nikolett MAMS H No.1 Mini és Motoros Team Yamaha + 41,789
18- LÁTR David ACCR CZ Motorpower Honda + 44,437
19- SEDLÁK Richard ACCR CZ OKRACING.CZ Yamaha + 44,560
20- SCHUBERT Lukas ÖAMTC A Yamaha + 46,495
21- NAGY Győző MAMS H Adrenalin H-MOTO Team Yamaha + 48,345
22- PELZL Klemens ÖAMTC A Team Rösner Kawasaki + 49,647
23- KURTA János MAMS H BR Organisation Kft Kawasaki + 49,798
24- MARINICA Igor SMF SK Marini-Racing Team Kawasaki + 49,847
25- ENGERISSER Josef ÖAMTC A Yamaha + 51,875
26- PREHM Karl ÖAMTC A Bertl K. Racing Team Yamaha + 1:04,740
27- SEIWALD Josef ÖAMTC A Yamaha + 1:10,603
28- OBERMAIR Herbert ÖAMTC A Lietz Sport Kawasaki + 1:39,421
29- FIKKER Lukáš ACCR CZ Suzuki + 1:40,023
30- NOVOSEL Renato HMS HR Honda - 1 kolo

AA SSP (klasifikace po obou závodech)

01- KALÁB Igor ACCR CZ MF Corse Triumph 8 kol za 15:42,323
02- CONTI Michele FMI I Kuja Racing.Com Honda 15:44,263
03- BUKOWSKI Daniel PZM PL Suzuki GRANDys duo Suzuki 15:46,150
04- HOFER Hannes ÖAMTC A Kawasaki 15:54,007 8
05- GRASMUGG Alois ÖAMTC A Bertl'k Racing Team Yamaha 15:56,259
06- BROŽ Jiří ACCR CZ Montáže Broz RT Yamaha 15:56,970
07- CAZACU Catalin FRM RO Honda 16:11,902 8
08- BERGHAMMER Thomas ÖAMTC A Honda 16:23,622
09- POP Petre FRM RO BGS Motorsport Bucuresti Honda 16:24,101
10- VECKO Michal ACCR CZ Honda 16:27,210
11- DURDÍK Martin SMF SK Bily Racing Team Yamaha 16:28,118
12- MARIN Vlad FRM RO Amckart Bucuresti Suzuki 16:34,334
13- ZIELINSKI Sebastian PZM PL Yamaha 16:38,413 
14- NEGREA Octavian ÖAMTC RO Yamaha 16:39,312
15- BEZNOSKA Miloslav ACCR CZ Triumph 16:54,356
16- DOMKE Klaus-Peter ACCR D RKD-Racing Team Honda 16:55,154
17- COSTESCU Cosmin FRM RO Yamaha 17:02,230
18- POPESCU Stefan FRM RO BGS Motorsport Bucuresti Honda 17:06,278
19- DUDÁS Attila MAMS H Szuperbike MSZO Honda 17:09,366
20- KOLLER Kevin ÖAMTC A Yamaha 17:10,091
21- PIRGER Erwin ÖAMTC A Lietz Sport Yamaha 17:12,788
22- HANZALIK David SMF SK ENH-Nails Yamaha 17:25,977
23- KREUTZER Kevin ÖAMTC A HK-Motors Suzuki 17:30,444
24- SVOBODA Petr ACCR CZ Yamaha 17:35,789
25- FARAGO Roberto FRM RO Suzuki 17:35,813 
26- KORČÁK Ondřej ACCR CZ OKRACING.CZ Yamaha 17:37,375
27- PASERE Ionut-Gabriel FRM RO Firemotorsport Bucuresti Suzuki 17:39,530
28- ROMOCEA Aron FRM RO Pascota i.i Racing Team Timisoara Yamaha 17:49,480
29- LÁTR David ACCR CZ Motorpower Honda 17:58,509
30- CANCEL Catalin FRM RO Kawasaki 18:09,776
31- CANCEL Ovidiu FRM RO Yamaha 

AA STK 1000 ccm

01- CHOY Martin BMF BG Prima Build BMW 11 kol za 20:41,233 
02- FILLA Michal ACCR CZ Invelt BMW Team BMW + 1,071
03- DROBNÝ Michal ACCR CZ Invelt BMW Team BMW + 6,548
04- RESCH Roland ÖAMTC A Team Reitwagen Resch Racing Kawasaki + 6,581
05- MIKŠOVSKÝ Tomáš ACCR CZ Tommy Racing Team Kawasaki + 10,857
06- JUHÁSZ Dávid MAMS H K2 Motoracing Honda + 15,543
07- PRAGER Kamil ACCR CZ Jafferson Racing Team Kawasaki + 20,485
08- ERCEG Marko HMS HR RT Registar BMW + 31,624
09- KONDRATOWICZ Mariusz PZM PL BMW + 34,532
10- FRESCURA Andrea FMI I O. TENNI Suzuki + 35,035
11- CHELKOWSKI Waldemar PZM PL BMW + 39,852
12- SIMONOVIC Aldo HMS HR BMW + 40,104
13- BERGER Jerzy PZM PL BMW + 1:06,618
14- NIMMERFOLL Jan ACCR CZ BMW Invelt Team BMW + 1:11,863
15- KIS Viktória MAMS H Next Generation Hungary RT Kawasaki + 1:20,171
16- NIKIFOROV Ivaylo BMF BG BMW + 1:20,273
17- SLOBODA Miroslav SMF SK Lakirt 53 Ducati + 1:38,823
18- KONDRATOWICZ Marcin PZM PL BMW + 1:58,803
19- LUCAVS Juris LAMSF LTV Yamaha - 1 kolo
20- KADA Vladimir SMF SK VT Racing Team Suzuki
21- LEKOV Ivaylo BMF BG IVIS-Racing Team Suzuk

AA SBK

01- FILLA Michal ACCR CZ BMW Invelt Team BMW 12 kol za 22:25,304 
02- RESCH Roland ÖAMTC A Team Reitwagen Resch Racing KTM + 4,965
03- MEKLAU Andreas ÖAMTC A Suzuki Grandys duo Suzuki + 9,523
04- KISPATAKI Viktor MAMS H MAMI ÉSE Honda + 9,883
05- CAMLEK Berto ACCR SLO Bertec Racing Yamaha + 18,621
06- ROUS Radomil ACCR CZ KRTZ IV. Yamaha + 24,833
07- SCHLEINDLHUBER Helmut ÖAMTC A MSC Zeillen BMW + 29,824
08- SÁRKÁNY Dezső MAMS H BR Organisation Kft Suzuki + 31,002
09- SENDLHOFER Günther ÖAMTC A 2RadBorse Kawasaki + 31,673
10- GYŐRFI Alen MAMS H Adrenalin H-Moto Honda + 33,160
11- MISTODE Ionut FRM RO BGS Motorsport Bucuresti Suzuki + 38,913
12- RŮŽA Vladimír SMF SK SG Fix Racing Kawasaki + 45,466
13- OSKALDOWICZ Janusz PZM PL BMW-Petronas-T.G.Motors BMW + 46,118
14- WOHNER Mike ÖAMTC A Inco, Ziegelwagner, Rock Oil BMW + 46,504
15- GRAMMER Klaus ÖAMTC A Lietz Sport Kawasaki + 52,546
16- RICHTER Michael ÖAMTC A 2Rad Börse Suzuki + 52,979
17- VĚTRÁK Frantisek SMF SK VM Racing Honda + 57,024
18- PASCOTA Ionel FRM RO Pascota Racing Team BMW + 59,269
19- SENDLHOFER Michael ÖAMTC A Honda + 59,439
20- BOROWCZAK Raymond ACCR CZ Honda + 1:00,740
21- KARBAN Vladimir SMF SK BMW + 1:01,369
22- WEBER Christian ÖAMTC A BMW + 1:16,963
23- SCHLEINDLHUBER Manuel ÖAMTC A MSC Zeillen Suzuki + 1:24,589
24- VARGOLICI Daniel FRM RO Amckart Bucuresti BMW + 2:03,333
25- MEGELA Henrich SMF SK VM Racing Ducati + 2:24,842
26- FILIPEANU Marian Razvan FRM RO Firemotorsport Bucuresti Honda - 1 kolo

Další závod seriálu UEM Alpe-Adria Championship je na pořadu v chorvatské Rijece ve dnech 14. a 15. května. 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 6x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist