Druhé dějství na Maďarské půdě

Michal Filla, člen Klub Racing Teamu Znojmo, vyhrál 2. závod Mezinárodního Mistrovství ČR – Pannoniaring (HU).

Druhé dějství na Maďarské půdě
O uplynulém víkendu se na Maďarském Pannoniaringu uskutečnilo druhé dějství Českého mistrovství. Michal Filla z týmu KRTZ si v něm dojel pro své premiérové vítězství ve třídě Supersport . Touto výhrou se také posunul do čela průběžného bodování MMČR. Týmový kolega Radomil Rous nakonec do Maďarska nedorazil, neb zůstal doma v očekávání narození svého prvního potomka.
Michal Filla:
Celý víkend probíhal bez problémů. Jsem spokojený s pokroky, které děláme v každém dalším tréninku, nebo závodě. Do závodu jsem se kvalifikoval druhým časem, což mi dávalo jistou šanci na boj o prvenství v závodě.
Start se mi bohužel opět nepovedl a v prvních zatáčkách jsem se pohyboval až někde kolem desátého místa. Okamžitě jsem začal napravovat svou chybu ze startu a snažil jsme se co nejrychleji probít na čelní příčky, až jsem se v 5.kole dostal na první pozici. Pak se mi podařilo zajet několik rychlých kol a vypracovat si až sedmivteřinový náskok na druhého Václava Bittmana. Poslední dvě kola už jsem jel v pohodě a vyhrál pro Klub Racing Team Znojmo po premiérovém vítězství Radka z Hugaroringu další cenný vavřín.
Chtěl bych poděkovat týmu za perfektně připravený stroj a samozřejmě také všem partnerům za podporu v mé závodní činnosti. Bez vás by to nešlo!!!

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist