Český motocykl FGR opět na špici!!!

Český motocykl FGR 125 ccm v sedle s Němcem Florianem Kressem zvítězil v dalším závodě Mezinárodního Mistrovství ČR, který se před necelým týdnem konal na maďarském okruhu Pannoniaring.

Tento víkend, 15. - 17. července 2005 se jel druhý závod Mezinárodního mistrovství ČR na maďarském okruhu Pannoniaring. Jezdec našeho týmu, Němec Florian Kresse měl nejúspěšnější víkend své kariéry. Po prvním tréninku se umístil na třetím místě, po druhém tréninku se posunul na druhé za Lukáše Rážka. Odstartoval jako první, prvním kolem projížděl druhý za Lukášem Rážkem. Celý závod jezdili oba jezdci spolu s velkým náskokem na třetího Michala Vecka, několikrát se předjeli, ale Florian již před sebe Lukáše v posledním kole nepustil, vyhrál o 0,032 sec. a připsal tak další vítězství pro náš tým MOTO FGR. Po dvou závodech vede Florian Kresse na českém stroji Mezinárodní mistrovství ČR o dva body právě před Lukášem Rážkem ! Tým MOTO FGR děkuje za podporu všem, kteří za námi přijeli na závody a fandily.