Brno - UEM Alpe Adria Championship + MČR

Velká fotogalerie z Memoriálu F. Šťastného v Brně.

Brno - UEM Alpe Adria Championship + MČR

Kapitoly článku

Výběr fotografií

Výsledky:

Přebor ČR volná 250-600ccm

1. KORČÁK Ondřej
2. ČECH Zbyněk
3. SEDLÁK Richard
4. DUCHAN Josef
5. PŇOVSKÝ Martin
6. BUKOVSKÝ Ondřej
7. KRATOCHVÍL Leoš

8. PASSEK Piotr
9. ČÍŽEK Pavel
10. WIELEBSKI Artur

Přebor ČR volná nad 600ccm

1. BETLEJ Piotr
2. MILICHOVSKÝ Tomáš
3. HLAVÁČEK Leoš
4. VALIŠ Jiří
5. HOLANEC Petr
6. ŘEZNÍČEK Petr
7. DABROWSKI Marcin T.
8. VYCHODIL Martin
9. RAJEK Adam
10. LIPKE Dariusz

Alpe Adria Cup 125ccm SP

1. NERVO Dominik
2. RADMAN Alex
3. PUŠKÁR Michal
4. SCHILLACI Stefano
5. TREVISAN Nicolo
6. PROGENIA Piero
7. ROBUSTELLI Fabio
8. KLEJCH Jiří
9. MAYER Julian
10. BUSCH Torn

Alpe Adria Cup 125ccm GP

1. KORNFEIL Jakub
2. SCHRÖTTER Marcel
3. VIŠAK Ivan
4. PRÁŠEK Michal
5. ZÁŘECKÝ Petr
6. BOSTROV Mihhail
7. CHMELÍK Ladislav
8. MARTURIELLO Nicholas
9. PODLIPNÝ Oldřich
10. MARCONE Nicol

Alpe Adria Cup Superstock 600

1. SZKOPEK Pawel
2. FORAY Kenny
3. SALAČ Michal
4. SZKOPEK Marek
5. BUKOWSKI Daniel
6. NERVO Luka
7. HOLUBEC Tomáš
8. BITTMAN Václav

9. ČERNÝ Jaroslav
10. KEDZIOR Tomasz

Alpe Adria Cup Superstock 1000

1. CHOY Martin
2. PELLIZZON Fabrizio
3. ŠEMBERA Michal
4. JERMAN Marko
5. ROUS Radek
6. BADZIAK Adam
7. OUDA Pavel
8. GIABBANI Gwen
9. STACHOWIAK Piotr
10. WICZYNSKI Bartlomiej

Alpe Adria Cup Supersport

1. BUKOWSKI Daniel
2. SVITOK Tomáš
3. KREUTZER Kevin
4. BERGHAMMER Thomas
5. ČERNÝ Jaroslav
6. LOUČKA František
7. KORČÁK Ondřej
8. SEDLÁK Richard
9. HUDEČEK Jindřich
10. FEJTA Jiří

Alpe Adria Cup Superbike

1. MEKLAU Andreas
2. DIETRICH Guillaume
3. MILOVANOVIC Milos
4. ČIHÁK Miloš
5. DRAŽĎÁK Jiří
6. SIKORA Ireneusz
7. SCHLEINDLHUBER H.
8. GRAUSAM Slawomir
9. ŠARUNAS Pladas
10. MICHALCZEWSKI Robert

POKRAČOVAT V DALŠÍ KAPITOLE

Kapitoly článku

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 5.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist