Brněnské zmatky a chaos

Na okruhu v Brně začal další díl domácího šampionátu, i když v minulosti získali pořadatelé z naší moravské metropole cenu IRTA za nejlepší Grand Prix, domácí podnik provází pouze chaos a zmatky.

Bohužel Vám nesdělím výsledky kvalifikací, protože ve výsledkových listinách je opravdový chaos a především velký bordel. Jak jinak například nazvat situaci, kdy třeba ve třídě Supersport je na prozatimním druhém místě jezdec "xzvfzsd", ano opravdu takové jména, desítky takovýchto jmen jsou ve výsledkových listinách. Další bomba je například dosažený čas nejrychlejšího jezdce Volné třídy do 600, kterým byl dnes ráno Michal Rášek z týmu Pro race, který se kvalifikoval se svou šestistovkou časem 2:06,819!!!!!! Ano, časem, který by ho v Mistrovství světa postavil do do první desítky!
Chaos je ovšem i na trati, Michal Filla byl dnes málem sražen jezdcem, který jezdí jedno kolo o 20 sekund pomaleji, bohužel tomuto jezdci nabylo signalizováno modrou vlajkou. Traťáci vlajky sice mají, ale neviděl jsem, že by je někdo použil. Dále když někdo zastaví až ve štěrku, nikdo z traťáku se neráčí mávat žlutým praporem, asi čekají, až zde někdo někohe "sejme".