Rok 2014 objektivem Miloše Rejmana

Fotografa Miloše Rejmana můžeme převážně potkat na přírodních okruzích, kde má ten správný instinkt jaké místo si pro focení najít, aby jeho snímky vyzařovaly tu silnou energii, kterou tam pokaždé můžeme cítit. Díky tomu byl v posledních letech úspěšný například v anketě Zlaté oko a pro nás připravil výběr svých nejlepších fotek z loňské sezony.

Rok 2014 objektivem Miloše Rejmana
Kromě přírodních tratí můžeme Miloše Rejmana vidět také na webu Motorkáři.cz, kde své snímky publikuje a jistě mi dáte za pravdu, že rozhodně mají punc kvality. Fotograf toho při své práci moc nenamluví, ale snažili jsme se Miloše zeptat na pár zajímavostí z jeho oboru.

Proč zrovna tento výběr fotek, jaký máš na to klíč?
„Klíčem pro výběr těch nejlepších fotografií je pro mě určitě první dojem. Ze záběru prostě musím cítit tu rychlost. Vždy se snažím dát do výběru záběry z různých míst na trati i mimo ni.“

Co se ti loni nejvíc povedlo?
„V loňském roce jsem bohužel musel vynechat některé akce, na kterých jsem pravidelně fotil v minulých letech. Věnoval jsem se více své profesi, která mě živí. Nezapojil jsem se ani do prestižní fotografické soutěže "Zlaté oko", v níž se moje snímky umísťovaly v posledních třech letech mezi deseti nejlepšími. Přesto mě moc těší, že se moje fotografie opět objevily v knize "Mistrovství světa motocyklů" od Vladimíra Rejdy.

Proč u tebe vyhrálo focení?
„Než jsem se začal naplno věnovat focení závodů, běhal jsem po závodních tratích s filmovou kamerou. Až později jsem objevil kouzlo okamžiku, který jde zachytit v jediném záběru.“
...

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.15
Známkováno: 13x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist