Martin "Mates" Turna zemřel

Martinovi nebylo dopřáno aby vyhrál ve svém posledním boji a dnes ráno podlehl svým zraněním.

Martin "Mates" Turna zemřel
AUTOMOTO klub v AČR Hořice otevřelo konto na pomoc rodině Martina Turny.

Číslo účtu: 216645668 / 0300

Variabilní symbol: 9

Děkujeme všem sponzorům a dárcům za finanční podporu.Nejhorší možná zpráva zasáhla všechny blízké, kamarády, všechny ty kteří v posledních dnech na Matese mysleli, kteří vyjadřovali podporu jemu i jeho rodině a kteří mu přáli uzdravení.
Přestože se jeho stav zdánlivě zlepšoval, byla jeho zranění natolik vážná, že ve svém posledním statečném boji nemohl vyhrát.
Těžko se hledá vyjádření, které by dalo řád chaosu myšlenek, které se honí hlavou když odejde někdo jako on ...
Dovolím si proto citovat slova, kterými se s Matesem loučí ti, kteří ho měli a mají rádi:

"Tak těžko se člověku hledají slova. Tohle se nemělo stát :-( ....Skvělý člověk, kamarád, závodník, mohla bych tu jmenovat až do večera. Jsem ráda, že jsme se mohli poznat. Káťo hodně sil.
"

"Dnes nás po velkém boji opustil skvělý závodník velka ikona czechroadracingu a hlavně náš velký kamarad ; (; ( Martine navždy zůstaneš v našich srdcích budeš nám tu všem hrozne chybět závody uz nikdy nebudou to co byly. Pro me budeš navždy vítěz. Je mi to lito :( "


"... budou to strašně smutné závody v Hořicích,bude všude smutek.Kamarád to byl moc a moc velkej,proč je život tak zlej"


"To neeeee .. prooooč.... je mě to moc líto "
"Nemam slov. Prisli jsme o skveleho kamarada, cloveka a zavodnika. Martine budu na tebe navzdy vzpominat a budes tu porad s nami. Je to opravdu tezke....R.I.P Martin Turna #9 jeho cislo zustane navzdy v nasi pameti. Martine at ti to tam nahore jezdi.(((("

"Hlubokou upřímnou soustrast a hodně sil.. Mates at se Ti nahoře dobře závodí.."Upřímnou soustrast rodině i všem blízkým

                                                                                   ... Martine, bylo mi ctí se s Tebou potkat

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.56
Známkováno: 9x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist