Začíná sezóna ledové ploché dráhy

I když to ještě před pár dny vypadalo že na letošní „ledový“ mistrák můžeme zapomenout, tak mrazy které nám poslali soudruzi z dalekého Ruska nakonec proměnily rybníky na ledová kolbiště, kde se odehrají další bitvy o tituly mistrů republiky.

Začíná sezóna ledové ploché dráhy
Je jasné, že počasí bude mít nakonec rozhodující slovo v tom, kolik, kdy a kde se konkrétní závody pojedou, ale prozatím jsou potvrzené tři závody ve „družstvech“. První klání se pojede už tuhle sobotu, tedy 4. února v Růžené u Milevska, další pak v neděli 12. února na písáku v Mělicích u Přelouče a poslední „tutový“ závod je naplánován na sobotu 18. února a to v severočeském Hamru na Jezeře. Počítá se také se závodem v Kopřivnici, ale jak už je zmíněno – poslední slovo bude mít Svatý Petr.Na koho se můžeme těšit? Přestože loňský mistr republiky Andrej Diviš letošní sezónu kvůli zranění vynechává, se zraněním bohužel laboruje i naše jednička Antonín Klatovský a jeho bratr Jan se soustředí na světovou Grand Prix, tak řady tuzemských závodníků se opět o pár jmen rozrostly. Na první závod v Růžené se jich přihlásilo celkem deset a doplní je další desítka zahraničních pilotů. V našich barvách měly původně jet dvě dvojice otců a synů a to Jan a Petr Klauzovi, ale v další zamýšlené rodinné formaci Radka a Lukáše Hutlových musí bohužel zraněného Radka (tedy otce) nahradit Němec Markus Jell. Určitě se představí předloňští mistři Jan Pecina a Lukáš Volejník, Martin Běhal s Robertem Růžičkou a „ledoví“ nováčci Vlado Višváder a Martin Kníže.

I když pochopitelně na našich stránkách budeme o těchhle gladiátorských bitvách referovat, tak se radši na ledy přijeďte podívat sami. Určitě nebudete litovat!


Startovní listina závodu v Růžené 4. 2. 20121 Petr Klauz
2 Jan Klauz
3 Radek Hutla
4 Lukáš Hutla
5 Miroslaw Daniszewski
6 Pawel Strugala
7 Josef Kreuzberger
8 Thomas Rathgeb
9 Rob Irving
10 Kevin Rowand
11 Jan Pecina
12 Lukáš Volejník
13 Charly Ebner
14 Charly Ebner jr.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist