Přebor ČR tříčlenných družstev na ploché dráze, Slaný

V neděli 22.7.2007 se na stadionu PD Slaný jelo šesté kolo přeboru ČR tříčlenných družstev na ploché dráze. Šlo o velmi důležitý podnik, neboť 3 kola před koncem soutěže se souboj o titul dostal (především díky AK Březplupy, které předešlé dva podniky vyhráli) do své rozhodující fáze.

Přebor ČR tříčlenných družstev na ploché dráze, Slaný

To bylo znát i na sestavách dvou největších rivalů, již zmiňovaných Březolup a vedoucího AK Liberec. Za Liberec nastoupili Pavel Ondrašík, polák Dariusz Lowiczki, Matěj Kůs a Filip Šitera. Za AK Mitas Březolupy pak Martin Málek, Adam Vandírek, Martin Gavenda a Michael Hádek. Sestava domácího AK Slaný byl oslabena o Richarda Wolffa a tak nastoupili pouze s tříčlenou soupiskou závodníků – Martin Vaculík, Radim Chod a Petr Babička. AK ZP Pardubice poslali do Slaného sestavu Jaroslav Petrák, Roman Andrusiv, Pavel Fuksa a Hynek Štichauer.

Pěkný závod, ve kterém nebyla nouze ani o dramatické okamžiky nakonec vyhrál GRS Liberec s náskokem 11 bodů před svým pronásledovatelem v boji o titul AK Březolupy. Třetí skončili závodníci Pardubic, čtvrtí pak s odstupem jediného bodu domácí AK Slaný. Ti však přeci jen jeden důvod k radosti měli a sice když si s domácími příznivci oslavili skvělé třetí místo, které o den dříve vybojovali v semifinále Evropského klubového poháru v ukrajinském Rovně.


Výsledky 6. kola:

1. GRS Liberec 41 b. (Ondrašík 8, Lowiczki 7, Kůs 17 , Šitera 9 )
2. AK Březolupy 30 b. ( Málek 9, Vandírek 12, Gavenda 6, Hádek 3 )
3. ZP Pardubice 19 b. ( Petrák 6, Andrusiv 1, Fuksa 5, Štichauer 7 )
4. AK Slaný 18 b. ( Vaculík 12, Chod 2, Babička 4 )Tabulka po šesti kolech:


1. GRS Liberec 21 (189)
2. AK Březolupy 18 (174)
3. AK Slaný 13 (132)
5. ZP Pardubice 8 (120) Následující závod přeboru hostí 1.9. Svitavy.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist