Plochodrážní junioři zahájili sezonu ve Slaném

Druhý plochodrážní závod, po úterním otevření sezony na Markétě, byl juniorský podnik ve Slaném. Na velkou dráhu se dostali i junioři na motocyklech s obsahem 125ccm a jeden dokonce s elektrickým pohonem. Plná startovní listina hlavního závodu dává příjemnou zprávu o budoucnosti ploché dráhy u nás. Ti nejlepší už pravidelné figurují v extraligových sestavách a nakukují do reprezentace. To samozřejmě dělá zajímavé a bojovné závody této kategorie. S podporou vyšší teploty oproti chladnu v úterý si i diváci mohli závod vychutnat o něco lépe. Závodu kraloval Daniel Klíma, který za celý závod neztratil jediný bod a vystoupil díky tomu na nejvyšší stupínek stupňů vítězů. Po jeho pravé ruce byl druhý Adam Bednář a vlevo stál třetí Petr Chlupáč. Kategorii do 125ccm vyhrál Karel Průša.