Skútrová sezóna začne o víkendu 23. a 24.5.09 ve Vysokém Mýtě.

Zveme všechny fanoušky skútrového závodění na nadcházející první závod sezóny roku 2009!

Skútrová sezóna začne o víkendu 23. a 24.5.09 ve Vysokém Mýtě.
Závodní sezóna začne na motokárové trati ve Vysokém Mýtě.a první závod je naplánován na sobotu 23.5.09 od 14:00 hod, celý víkend vyvrcholí v neděli kolem 17:00 vyhlášením vítězů.
Skútrové boje se budou tradičně odehrávat v kategoriích open, 70 ccm, 50ccm racing a 50ccm serie. Pro letošek nám do všech kategorií několik jezdců přibylo, takže určitě nebude nouze o zajímavé souboje, jak ve středu startovního pole, tak i na samotné špici.

Na první závod je nachystáno hodně překvapení. Přijedou silné týmy z Polska, Slovenska a Německa. Česká špička se představí také v nejsilnějším složení a možná pojede i nějaká ta motorkářská celebrita. Můžete čekat startovní pole zhruba o 40ti jezdcích, což už je celkem slušný počet, navíc je i několik odvážných žen, které chtějí letos usednout za řidítka. Každopádně server Motorkáři.cz bude u toho a vy se dozvíte jak probíhal závodní víkend ze zde uveřejněné reportáže.
Skútry jste letos měli možnost již jednou vidět na exhibičním závodě v prostorách Letiště v Ralsku, kde se konal tuningový sraz Mimoňské Války. Mnohé z Vás, kteří tyto závody viděli, můžeme ujistit, že si užijte minimálně stejnou nebo spíše ještě větší porci zábavy než v Mimoni.
Proto neváhejte a přijeďte se podívat na závod rychlých židlí, vstupné je tradičně zdarma, a dostanete se i do prostor paddocku, kde budete moci pozorovat čilý ruch okolo skútrů, stany lze také umístit přímo v prostorách depa. Časový harmonogram bude stejný jako v minulých letech.
Pro veškeré informace a podrobnosti sledujte stránky www.scooter-racing.cz

Tak na viděnou v Mýtě!!

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist