Pozvánka na české dragstery

S jarem přichází i nová sezona závodů Socialistik dragster pro stroje osazené motory čskoslovenské či německé výroby. Pro letošek organizátoři připravili několik změn.

Pozvánka na české dragstery
Závodů se může zúčastnit vpodstatě každý majitel sériové, nebo nějak upravené Jawky, ČZ, MZ, Mustanga a podobných strojů. Vypsány jsou třídy 50, 250 a 350 ccm v kategoriích klasik (bez úprav) a speciál (povoleno je téměř vše krom přeplňování a oxidu dusného). Nově pak i kategorie sport pro motocykly s motory primárně určenými na závody (Praga ED 250, ČZ 516, ...)
Závody se jedou na 200 m dlouhé trati letiště, takže i padesátikubíkové motory jsou pro diváky atraktivní. Na závodech samozřejmě nebude chybět doprovodný program v podobě kaskadéra na ČZ 175 a dalších atrakcí. K dispozici bude občerstvení a chybět nemůže ani vychlazené pivo.
Závod se koná 12.9. na letišti ve Střemech u Mělníka. Přihlašovat do závodu se můžete na stránkách www.socialistik-dragster.cz, další informace najdete tamtéž.
Cena vstupného pro diváky je 50,- Kč. Registrovat se může samozřejmě každý, kdo přijede a chce ukázat, co dřímá v jeho Jawce.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist