6.ročník Mezinárodního setkání historických soutěžních a terénních motocyklů

O víkendu 23.5.2009 pořádá tým KBS ÚAMK TEAM již 6.ročník setkání příznivců historických soutěžních a terénních motocyklů, používaných našimi i zahraničními jezdci v minulosti při motocyklových soutěžích enduro a motokrosových závodech. Jedná se o motocykly do roku výroby 1987 bez rozdílu kubatur.

6.ročník Mezinárodního setkání historických soutěžních a terénních motocyklů
Pro účastníky budou připraveny dva okruhy. Jeden typu krostest, vyznačený na louce a krosové trati cca 1,5-2km dlouhý, sjízdný pro všechny (dlouhý cca 4min) a druhý typu endurotest (Časovka v terénu), vyznačený v areálu cca 4-5km dlouhý, sjízdný pro všechny (dlouhý cca 8min), na kterých proběhne kromě volných jízd i měření testů-jízdy pravidelnosti. 
Odpoledne ve 14.00hod bude pak na spojeném okruhu kros a enduro testu odstartován závod CrossCountry (pořadí na startu CrossCountry se bude losovat) dvojic na 80 minut. Přejímka jezdců a strojů (administrativní/technická) – 23.05.2009 od 7.30 do 9.00 hod. Program a jednotlivé jízdy mohou být operativně uzpůsobeny dle počasí a postupnému vývoji srazu. V areálu bude organizována i menší výstava soutěžních a krosových klenotů. Do této výstavky může přispět kdokoli, kdo nějaký klenot má a je ochoten ho do Benešova dopravit, kromě motocyklu na kterém bude startovat.
Vyhlášení výsledků proběhne tentokráte ve známém nedaleko vzdáleném (cca 5minut jízdy) MOTOR BARU LIBERTY Jirky Rudolfa. Kromě vyhlášení jízdy pravidelnosti, nejúspěšnějších v CrossCountry dvojic, nejhezčího a nejstaršího startujícího motocyklu bude připraveno i pohoštění (něco málo z grilovanéh prasátka) a proběhne i promítání filmů z historických šestidenní.
Veškeré další případné informace jsou uvedeny ve ZVLÁŠTNÍM USTANOVENÍ, včetně popisu příjezdu do areálu. Hlavně nezapoměňte vyplnit a odeslat PŘIHLÁŠKU JEZDCE.
Maximální počet startujících je 100 jezdců a startovné na motocykl a jezdce je 300 Kč.
Uzávěrka přihlášek je 23.5.2009 ukončením přejímek na závodišti, případně do vypršení maximálního možného počtu startujících. 

Všichni příznivci jsou vřele zváni a to ať se svým veteránem, nebo jen jako diváci.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist