Ve Stříbře se dařilo českým závodníkům

V sobotu 6.května 2017 uspořádali ve Stříbře první závod mistrovství Evropy Classic motocrossu, kde se dařilo našim reprezentantům. V kategorii 60+ zvítězil jednoznačným způsobem Miroslav Nejedlý, který vyhrál obě své rozjížďky. Dobře mu sekundoval Pavel Janda, který skončil celkově na pátém místě. V kategorii 66+ dojel na druhém místě Karel Kozák, který v první rozjížďce skončil po špatném startu na třetím místě a druhou rozjížďku dokončil druhý. V této kategorii ještě byl na čtvrtém místě Miroslav Hanáček a pátý Jiří Stodůlka. V kategorii 50+ zajel na druhou pozici Miroslav Kotrla. V nejmladší kategorii 30+ vyhrál David Říha, druhý byl Petr Dokoupil. Čeští reprezentanti obsadili ještě několik míst v první desítce.