Starcross v Mantově vyhrál celkově Kevin Strijbos
Text: Jiří Mikšík | Foto: Jiří Mikšík | Foto: Sarah Gutierrez, Martin Anderson | Zveřejněno: 28.1.2013 | Zobrazeno: 2 477x
Jezdec týmu Suzuki Kevin Stribos z Belgie vyhrál jak všechny tři jízdy, ale i Airoh Cup, kde se ve vzájemném souboji na jedno kolo střetnou vždy pouze dva jezdci.
Zima a extrémní mlha provázely 30. ročník "Starcross Mantua", tedy otvírací podnik motokrosové evropské sezony 2013. Suverénním vítězem se stal Belgičan Kevin Strijbos, který vyhrál jak všechny tři finálové jízdy, tak také atraktivní "One vs. One" o "Airoh Cup".MX1 & MX2 - finále 1 (Top 10): 1. Strijbos Kevin (BEL, SUZ); 2. Desalle Clement (BEL, SUZ), +11.000 sec.; 3. Paulin Gautier (FRA, KAW), +13.303; 4. Van Horebeek Jeremy (BEL, KAW), +20.183; 5. Nagl Maximilian (GER, HON), +29.477; 6. Leok Tanel (EST, HON), +31.962; 7. Guarneri Davide (ITA, KTM), +42.649; 8. Getteman Jens (BEL, HON), +54.494; 9. Pourcel Sebastien (FRA, YAM), +1:02.185 min.; 10. Coldenhoff Glenn (NED, KTM), +1:03.562.
MX1 & MX2 - finále 2 (Top 10): 1. Strijbos Kevin (BEL, SUZ); 2. Leok Tanel (EST, HON), +9.829 sec.; 3. Bobryshev Evgeny (RUS, HON), +15.673; 4. Desalle Clement (BEL, SUZ), +18.143; 5. Boog Xavier (FRA, KTM), +19.728; 6. Van Horebeek Jeremy (BEL, KAW), +22.334; 7. Paulin Gautier (FRA, KAW), +36.890; 8. Nagl Maximilian (GER, HON), +39.766; 9. Febvre Romain (FRA, KTM), +49.331; 10. Getteman Jens (BEL, HON), +53.039.
MX1 & MX2 - finále 3 (Top 10): 1. Strijbos Kevin (BEL, SUZ); 2. Bobryshev Evgeny (RUS, HON), +1.479 sec; 3. Boog Xavier (FRA, KTM), +13.957; 4. Van Horebeek Jeremy (BEL, KAW), +17.459; 5. Paulin Gautier (FRA, KAW), +20.713; 6. Leok Tanel (EST, HON), +29.435; 7. Coldenhoff Glenn (NED, KTM), +59.190; 8. Van Dueren Kenny (BEL, KTM), +1:03.833 min.; 9. Seewer Jeremy (SUI, SUZ), +1:05.088; 10. Olsen Stefan Kjer (DEN, HON), +1:05.994.
MX1 - celkové pořadí (Top 10): 1. Strijbos Kevin (BEL, SUZ), 75 bodů; 2. Bobryshev Evgeny (RUS, HON), 52; 3. Leok Tanel (EST, HON), 52; 4. Van Horebeek Jeremy (BEL, KAW), 51; 5. Paulin Gautier (FRA, KAW), 50; 6. Boog Xavier (FRA, KTM), 45; 7. Desalle Clement (BEL, SUZ), 42; 8. Getteman Jens (BEL, HON), 38; 9. Van Dueren Kenny (BEL, KTM), 32; 10. Nagl Maximilian (GER, HON), 32.
MX2 - celkové počasí (Top 10): 1. Coldenhoff Glenn (NED, KTM), 72 bodů; 2. Seewer Jeremy (SUI, SUZ), 58; 3. Febvre Romain (FRA, KTM), 57; 4. Ratsep Priit (EST, KTM), 51; 5. Olsen Stefan Kjer (DNK, HON), 49; 6. Olsson Karl (SWE, HON), 45; 7. Rauchenecker Pascal (AUT, KTM), 42; 8. Just Roberts (LAT, HON), 39; 9. Del Segato Giacomo (ITA, KTM), 36; 10. Aperio Matteo (ITA, KTM), 25.
MX1 - One vs. One:
Osmifinále:
1. Desalle Clement (BEL, SUZ)
2. Delince Jeremy (BEL, YAM)
1. Bobryshev Evgeny (RUS, HON)
2. Krestinov Gert (EST, KAW)
1. Van Horebeek Jeremy (BEL, KAW)
2. Guarneri Davide (ITA, KTM)
1. Goncalves Rui (POR, KTM)
2. Leok Tanel (EST, HON)
1. Boog Xavier (FRA, KTM)
2. Paulin Gautier (FRA, KAW)
1. Strijbos Kevin (BEL, SUZ)
2. Triest Nick (BEL, HON)
1. Beggi Cristian (ITA, HON)
2. De Reuver Marc (NED, KTM)
1. Nagl Maximilian (GER, HON)
2. Pourcel Sebastien (FRA, YAM)
Čtvrtfinále:
1. Desalle Clement (BEL, SUZ)
2. Bobryshev Evgeny (RUS, HON)
1. Goncalves Rui (POR, KTM)
2. Van Horebeek Jeremy (BEL, KAW)
1. Strijbos Kevin (BEL, SUZ)
2. Boog Xavier (FRA, KTM)
1. Nagl Maximilian (GER, HON)
2. Beggi Cristian (ITA, HON)
Půlfinále:
1. Goncalves Rui (POR, KTM)
2. Desalle Clement (BEL, SUZ)
1. Strijbos Kevin (BEL, SUZ)
2. Nagl Maximilian (GER, HON)
Finále:
1. Strijbos Kevin (BEL, SUZ)
2. Goncalves Rui (POR, KTM)
MX2 - One vs. One
Půlfinále:
1. Febvre Romain (FRA, KTM)
2. Del Segato Giacomo (ITA, KTM)
1. Coldenhoff Glenn (NED, KTM)
2. Aperio Matteo (ITA, KTM)
Finále:
1. Febvre Romain (FRA, KTM)
2. Coldenhoff Glenn (NED, KTM)
MX1 & MX2 - finále 2 (Top 10): 1. Strijbos Kevin (BEL, SUZ); 2. Leok Tanel (EST, HON), +9.829 sec.; 3. Bobryshev Evgeny (RUS, HON), +15.673; 4. Desalle Clement (BEL, SUZ), +18.143; 5. Boog Xavier (FRA, KTM), +19.728; 6. Van Horebeek Jeremy (BEL, KAW), +22.334; 7. Paulin Gautier (FRA, KAW), +36.890; 8. Nagl Maximilian (GER, HON), +39.766; 9. Febvre Romain (FRA, KTM), +49.331; 10. Getteman Jens (BEL, HON), +53.039.
MX1 & MX2 - finále 3 (Top 10): 1. Strijbos Kevin (BEL, SUZ); 2. Bobryshev Evgeny (RUS, HON), +1.479 sec; 3. Boog Xavier (FRA, KTM), +13.957; 4. Van Horebeek Jeremy (BEL, KAW), +17.459; 5. Paulin Gautier (FRA, KAW), +20.713; 6. Leok Tanel (EST, HON), +29.435; 7. Coldenhoff Glenn (NED, KTM), +59.190; 8. Van Dueren Kenny (BEL, KTM), +1:03.833 min.; 9. Seewer Jeremy (SUI, SUZ), +1:05.088; 10. Olsen Stefan Kjer (DEN, HON), +1:05.994.
MX1 - celkové pořadí (Top 10): 1. Strijbos Kevin (BEL, SUZ), 75 bodů; 2. Bobryshev Evgeny (RUS, HON), 52; 3. Leok Tanel (EST, HON), 52; 4. Van Horebeek Jeremy (BEL, KAW), 51; 5. Paulin Gautier (FRA, KAW), 50; 6. Boog Xavier (FRA, KTM), 45; 7. Desalle Clement (BEL, SUZ), 42; 8. Getteman Jens (BEL, HON), 38; 9. Van Dueren Kenny (BEL, KTM), 32; 10. Nagl Maximilian (GER, HON), 32.
MX2 - celkové počasí (Top 10): 1. Coldenhoff Glenn (NED, KTM), 72 bodů; 2. Seewer Jeremy (SUI, SUZ), 58; 3. Febvre Romain (FRA, KTM), 57; 4. Ratsep Priit (EST, KTM), 51; 5. Olsen Stefan Kjer (DNK, HON), 49; 6. Olsson Karl (SWE, HON), 45; 7. Rauchenecker Pascal (AUT, KTM), 42; 8. Just Roberts (LAT, HON), 39; 9. Del Segato Giacomo (ITA, KTM), 36; 10. Aperio Matteo (ITA, KTM), 25.
MX1 - One vs. One:
Osmifinále:
1. Desalle Clement (BEL, SUZ)
2. Delince Jeremy (BEL, YAM)
1. Bobryshev Evgeny (RUS, HON)
2. Krestinov Gert (EST, KAW)
1. Van Horebeek Jeremy (BEL, KAW)
2. Guarneri Davide (ITA, KTM)
1. Goncalves Rui (POR, KTM)
2. Leok Tanel (EST, HON)
1. Boog Xavier (FRA, KTM)
2. Paulin Gautier (FRA, KAW)
1. Strijbos Kevin (BEL, SUZ)
2. Triest Nick (BEL, HON)
1. Beggi Cristian (ITA, HON)
2. De Reuver Marc (NED, KTM)
1. Nagl Maximilian (GER, HON)
2. Pourcel Sebastien (FRA, YAM)
Čtvrtfinále:
1. Desalle Clement (BEL, SUZ)
2. Bobryshev Evgeny (RUS, HON)
1. Goncalves Rui (POR, KTM)
2. Van Horebeek Jeremy (BEL, KAW)
1. Strijbos Kevin (BEL, SUZ)
2. Boog Xavier (FRA, KTM)
1. Nagl Maximilian (GER, HON)
2. Beggi Cristian (ITA, HON)
Půlfinále:
1. Goncalves Rui (POR, KTM)
2. Desalle Clement (BEL, SUZ)
1. Strijbos Kevin (BEL, SUZ)
2. Nagl Maximilian (GER, HON)
Finále:
1. Strijbos Kevin (BEL, SUZ)
2. Goncalves Rui (POR, KTM)
MX2 - One vs. One
Půlfinále:
1. Febvre Romain (FRA, KTM)
2. Del Segato Giacomo (ITA, KTM)
1. Coldenhoff Glenn (NED, KTM)
2. Aperio Matteo (ITA, KTM)
Finále:
1. Febvre Romain (FRA, KTM)
2. Coldenhoff Glenn (NED, KTM)
Informace o redaktorovi
Jak se Vám líbil tento článek?