Pátý podnik MotoCare Amater Cupu v Pacově

V sobotu 2.srpna 2014 se pojede na oblíbené trati v Pacově pátý závod letošního motokrosového seriálu MotoCare Amater Cup (MAC). Pořadatelem je Motorsport Chýnov.

Pátý podnik MotoCare Amater Cupu v Pacově
Trať bude jako vždy pečlivě připravena. Zázemí již od loňska nabylo parametrů odpovídajícím závodům MS (depo, pitline, sociální zařízení, atd.) a všechny tyto záležitosti budou moci využívat i jezdci sobotního podniku. Bude se závodit v kategoriích 50+65ccm (ti jediní budou mít zkrácenou trať o zadní pasáž), dále pak ve třídě 85ccm, Veterán 40+, Veterán 50+, ČZ, Amatér MX2, Amatér MX1 a v kategorii Licence OPEN. Na startu licenční třídy OPEN by se jako vždy měli představit i jezdci z MMČR, ohlášeni jsou i závodníci ze zahraničí.

V rámci příprav na ME družstev juniorů a žen (WMX), které se na této trati pojede o víkendu 23.-24. srpna 2014, využije část naší juniorské a většina dámské reprezentace závod MAC jako poslední možný trénink na této trati. Budeme myslet i na případnou jízdu útěchy pro nekvalifikované jezdce. Premiérově se v sedmileté historii tohoto seriálu pojede v Pacově i soutěž týmových družstev. Bude se hodnotit na základě výsledků jednotlivců, předem nominovaných do jednotlivých družstev.

V průběhu závodu bude přítomen profesionální fotograf Josef Štěpán se svou službou přímého tisku fotografií, a tak si každý z jezdců bude moci odnést svou tištěnou fotografii až v plakátové velikosti ihned domů. Službu přímého tisku najdete v modrém fotostanu v depu.
Občerstvení bude fungovat už od pátečního večera od 18 hodin.

Přejímka jezdců bude probíhat již v pátek (18:00-21:00 hodin) a pak ještě v den závodu (6:30 -9:00 hodin). Tréninky začínají v Pacově v sobotu v 8:00 hodin, start závodu je pak plánován na 12:45 hodin.

Více informcí najdete na webu pořadatele - ZDE

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist