V Ostravě se bude zase lítat

Opět po roce, 20.-21. listopadu, se světový Freestyle motokros opět představí v ostravské ČEZ Arény, kde Vám přední jezdci této bláznivé disciplíny předvedou, jaké triky hrají prim v dnešním světě FMX. Navíc našemu nejlepšímu Liboorovi Podmolovi, jde o titul, ke kterému by se mohl přiblížit po dvoujitém vítězství na domácí půdě.

V Ostravě se bude zase lítat

Přijeďte podpořit Libora Podmola!

Libor Podmol, náš nejlepší FMX jezdec, má letos šanci stát se mistrem světa, když na vedoucího Španěla Mirallese ztrácí jen nepatrné čtyři body. Libor jako správný showman potřebuje diváckou podporu a na domácí půdě věří, že mu publikum vytvoří pravé freestylelové peklo a vyhraje alespoň jeden večer. "Těšim se moc do Ostravy, moje rodné město, loni to bylo super a doufám, že letos to bude stejně dobrý a ne-li lepší. Jsem hlavně moc rád, že budeme moct mít Čechách znovu závod MS, za což patří velké díky do Ostravy! ," řekl nám "Mouka" Podmol.

Jak Libor prozradil Evženu Zahradilovi, chystá do Ostravy nejedno překvapení: "V létě jsem hodně makal na 360, to je hodně technicky náročnej trik a dělá ho pár lidí na světě…Ale uvidíme jak to vše půjde, zda bude možnost si to vyzkoušet aspon párkrát ještě do molitanu. Ale kdybych to dal na hlínu a ještě k tomu v Čechách, byl by to zas velkej krok dopředu pro mě i pro český FMX." 

Kteří další naši okusí ostravské rampy

Libor "Mouka" Podmol nebude jediným, který bude hájit barvy českého freestyle motokrosu. Dalšími jezdci, kteří budou bojovat o světové body budou dva jezdci na divokou kartu: 
Tomáš Lysáček a Aleš Liemann.

Bohužel čtvrtý mušketýr do party Petr Pilát se zranil v kempu Travise Pastrany v USA
a v Ostravě bude chybět. Přejeme brzský návrat za řidítka.

Také Tomáš Lysáček se na skákání v Ostravě moc těší: "No jsem hlavně spokojený že jsem vůbec dostal divokou kartu. když se podíváš na listinu jezdců, tak uvidíš tu velkou kopu kvalitních jezdců takže, já sem hodně rád za tu šanci.. no a samozřejmě se budu snažit vymáčknout ze sebe co nejvíc."

Kdo se představí v Ostravě

Jose Miralles (ESP)
Libor Podmol (CZE)
Brice Izzo (FRA)
Brody Wilson (USA)
Massimo Bianconcini (ITA)
Remi Bizouard (FRA)
Alastair Sayer (BOT)
Fabian Bauersachs (GER) 
Lukas Weis (GER)
Hannes Ackermann (GER)
Josh Sheehan (AUS)
Divoká karta: Tomáš Lysáček (CZE)
Divoká karta: Aleš Liemann (CZE) 

Show okoření pravidelný účastník X-Games Scott Murray z USA, který se pokusí dotáhnout do úspěšného konce pokus o double backflip, o který se na stejném místě pokusil už loni. A na davy lidí se třese nejmladší německý freestyler Luc Ackermann, který metá jedno salto za druhým. 

Program sobotního večera 20. listopadu

17:00 Otevření Arény
17:30 Začátek Pit Party
18:30 Konec Pit Party
19:00 Začátek Bubeníci a efektová show
19:05 Představení jezdců
19:10 Kvalifikace FMX
20:00 Show kola BMX, MTB
20:10 Soutěž BEST WHIP FMX
20:30 Přestávka
20:50 Soutěž skoku do výšky FMX
21:10 Soutěž Race & Style FMX
21:30 Show kola BMX, MTB + Pitbike
21:45 Finále FMX
22:15 Závěrečný ceremoniál
22:25 DOUBLE BACKFLIP FMX
22:45 Autogramiáda

23:00 After Párty - začátek 

Vstupenky na tuto jedinečnou akci seženete za pouhých 300kč, když zavoláte na telefonní číslo 728945945 nebo 728924413 případně napíšete panu Nančevskému na e-mail nancevsky@nancevsky.cz 

Více informací naleznete na www.motoxshow.cz

Profil Libora Podmola

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist