Světový freestyle motokros na ČT Sport

Fanoušci motorek, adrenalinových sportů a milovníci napětí už nemusíte složitě ladit televizné kanály, abyste mohli sledovat největší triky nejlepších jezdců Freestyle motokrosu. Česká televize na svém kanálu ČT Sport Vám mistrovství světa přinese až k Vám domů v pravidelných přenosech z každého závodu sezóny.

Světový freestyle motokros na ČT Sport
Letošní ročník mistrovství světa „Night of the Jumps“ bude napěchovaný k prasknutí a bitva bude o každý bod, dostat se do finále se bude rovnat předvézt trik na úrovni legendárních X-Games.
Seznam jezdců slibuje, že se nudit nebudete. Vyzyvatelem bude trojnásobný a aktuální mistr světa Remi Bizouard jehož hozenou rukavici zvedl největší hvězda FMX současnosti Dany Torres, vítěz Red Bull X-Fighters 2011 a medailista z olympiády extrémních sportů X-Games, má jasný cíl: „Chci být mistrem světa“. Odhodlání Dany Torrese zapůsobilo na stále účastníky seriálu jako mucholapka na mouchu a mistr světa 2010 Libor „Mouka“ Podmol tvrdě trénuje ve Španělsku, aby Danymu cestu za titulem, co nejvíce zkomplikoval a porazil jeho špičkové triky hlavou dolů.
Těšit se můžete také na žáka Travise Pastrany Petra „Pilníka“ Piláta a v některých závodech i Martina Koreňe, který posunuje svůj stupeň skákání pořád výš. Jeho vybroušený styl mu zajistil pozvání na první klání Red Bull X-Fighters v Mexiku. Tři jezdci mezi vybranou smetánkou světových jezdců je důkazem, že v Evropě vedle Španělska a Francie patříme mezi FMX velmoc s královstvím v okolí Benešova.


Speciální webové stránky jen o mistrovství světa byly spuštěny s prvním podnikem seriálu 2. března a budou aktuálně informovat o jednotlivých závodech, jezdcích, závodech.
Jen u nás se dozvíte termíny vysílacích časů na sportovním kanálu České televize ČT Sport a můžete si hodně dopředu naplánovat, kdy s partou budete sledovat přenosy nejlepších jezdců světa. Web o „Nights of the Jumps“ naleznete na www.msfmx.cz .


TV přenosy

08. 03. 2013, 21:30 ČT sport
To nejlepší z MS FMX 2012

09. 03. 2013, 10:50 ČT sport
To nejlepší z MS FMX 2012 (repríza)

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist