Soutěž Petra Piláta o tandemové salto na motorce

Tandemový seskok s padákem si koupit lze, ale tandemové salto na motorce? To opravdu ne. To můžete jedině vyhrát. Právě tento jedinečný zážitek chce svým fanouškům dopřát freestyle motokrosař Petr Pilát.

Soutěž Petra Piláta o tandemové salto na motorce

Na svém facebookovém profilu vyhlásil Petr Pilát unikátní soutěž: „Vymyslete cokoliv, co je spojené s mým jménem a se mnou. Mohou to být obrazy, pohádky, básničky, koláže, fotky, videa ... cokoliv. V sobotu 12.března zveřejním na mém facebookovém profilu tři nejlepší díla. To, které dostane nejvíce lajků, zvítězí,“ uvedl Pilát, úřadující mistr Evropy ve freestyle motokrosu.

Výtvory lze posílat na mail Petra Piláta a rozhodně je co bojovat. Vždyť tandemové salto je výjimečnou záležitostí. Někteří jezdci takový kousek ani nechtějí zkoušet. Salto s Pilátem by však probíhalo v jeho tréninkovém centru v Čerčanech. Dopad by nebyl na hlínu, ale do molitanů. „I tak je to ale pořádný adrenalin. Účastník se musí pevně držet řídítek. Když se při saltu pustí, spadne na nás motorka,“ popisoval Pilát.

Akce však jeden limit má – Pilát nebude skákat do vzduchu s někým, kdo váží více jak 85 kilogramů. „Pak už by to byl risk,“ dodal Pilát, který v polovině března bude slavit své pětadvacáté narozeniny. A tímto způsobem je chce sdílet se svými fanoušky. Tři nejlepší dostanou rovněž kšiltovku, podepsaná trička a další dárky.

 

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.

 

Pilát tandemový „flip“ v minulosti skočil například s Martinem Šonkou, letcem ze série Red Bull Air Race. „Jsou to vteřiny, ale opravdu intenzivní. Nejvíce adrenalinu je při nájezdu na rampu, to se vám rozechvějí všechny vnitřnosti. Já pak musím ve vzduchu opravdu škubnout s motorkou, abychom se přetočili,“ popisuje Pilát, který v letošním roce cílí na šampionáty mistrovství Evropy a mistrovství světa. Začátkem roku vybojoval třetí místo v rakouském Linci.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist