Po odmlce se na obrazovky ČT vrací nejlepší Freestyle motokros

Chcete vidět, jak Libor „Mouka“ PODMOL získal titul vicemistra Evropy? Není nic jednoduššího než si v pátek 14. června zapnout ve 21 hodin ČT Sport se záznamem finálového večera v německém Hamburku.

Po odmlce se na obrazovky ČT vrací nejlepší Freestyle motokros

Kapitoly článku

Tam Libor Podmol do poslední chvíle držel naději na titul mistra Evropy. Titul evropského šampióna nakonec získal jeho týmový kolega David Rinaldo, ale i druhé místo se v ostré konkurenci kolem největší hvězdy Dany Torrese.
V pátek 14. června ve 21 hodin na ČT Sport budete moc shlédnout, jak Dany Torres v Hamburku první večer vyhrál a druhý večer chyboval a skončil až šestý. Našemu nejlepšímu FMX riderovi Liboru Podmolovi se první večer podařilo získat druhé místo právě za nedostižným Torresem a druhý večer rozpumpoval srdce všech svých fandů výhrou v kvalifikaci a ve finále šahal po titulu mistra Evropy. Bohužel David Rinaldo si pohlídal náskok z předešlých podniků v Linzi a v Mnichově a získal, zcela právem, titul mistra Evropy.
Tak nezpomeňte v pátek 14. června 2013 ve 21 hodin na ČT Sport premiéra posledního podniku mistrovství Evropy v Hamburku, repríza a další FMX masáž příští týden v neděli 23. června 2013 v 7:05 hodin na ČT Sport, nebo z archivu na webu České televize.

Vše podstatné o mistrovství světa, Evropy a dalších podnicích, kde můžete vidět skákat populárního „Mouku“ Podmola naleznete na webových stránkách www.msfmx.cz.

POKRAČOVAT V DALŠÍ KAPITOLE

Kapitoly článku

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist