Night for the Jumps 2009 - Ostrava ČEZ Aréna

Čtvrtý podnik letošního seriálu Mistrovství světa ve Freestyle Motocrossu – Night of the Jumps bude hostit ve dnech 6. a 7. listopadu 2009 ostravská ČEZ Aréna.

Night for the Jumps 2009 - Ostrava ČEZ Aréna
V posledních letech navštívilo tyto závody více než milion diváků. Představí se TOP 9 freestyleři dle aktuálního žebříčku MS IFMXF, v čele s takovými jmény jako: Remi Bizouard (Francie), Brody Wilson (USA) a Jose Miralles (Spain) + 4 piloti startující na divokou kartu. Chybět nebude ani domácí miláček Libor Podmol, který se díky svým výkonům dávno zařadil mezi FMX elitu. Mistrovský závod zpestří contesty o nejlepší whip (placku) a skok do výšky. Vrcholem večera bude první Double Backflip v podání amerického freestylera Scott Murray z Michiganu. Celou akci odstartuje Pit Party.
V rámci doprovodného programu uvidíte exhibice nejlepších BMX, MTB a pitbike riderů. Nouze nebude ani o světelné a pyrotechnické efekty. Svoje umění předvedou cheerleaders a lovci autogramů mohou rozšířit svoje sbírky po skončení celé akce. Nabitý program, premiérový double backflip v ČR a pekelné freestyle polety zaručují, že bude pod střechou ČEZ arény pořádně bouřlivá atmosféra.

Více informací na stránkách: http://www.motoxshow.cz/aktuality.html

Prodej vstupenek: http://ostrava.cez-arena.cz/program/mistrovstvi-sveta-freestyle-motocross-2009.html

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist