Mezinárodní mistrovství České republiky ve Freestyle motokrosu

Změny termínu a více podniků. Freestyle motokros je, jak už název napovídá, free a hodně volně musíme brát i termíny mezinárodního mistrovství ČR. Setkání nejlepších se rozrůstá do mnohem větších rozměrů a jezdci budou mít šanci bojovat o body na více rampách u svých soupeřů a v první řadě kamarádů.

Mezinárodní mistrovství České republiky ve Freestyle motokrosu
Do organizace se obuli naši nejlepší Libor Podmol a Petr Pilát, kteří český Freestyle motokros posunuli na stejnou úroveň kvality a světového uznání jako plzeňské pivo.

Původně avizovaný první podnik v Hradci Králové s datem 23. srpna na masové akci všech fanoušků hudby mluveného slova „Hip Hop kemp“ se nebude skákat jako mezinárodní mistrovství republiky, ale jen jako exhibice v čele s X-Games hrdinou Liborem Podmolem.
Druhý podnik se měl skákat příští týden poslední dny v srpnu, ovšem také tady je změna. Na domácím písečku nejlepšího Libora Podmola v Benešově se termínově přesouvá na září. Tak milí školáci, až půjdete do svých „ústavů“, tak se můžete těšit na zářijovou freestylovou masáž u Libora Podmola v Benešově, u Petra Pilníka v Čerčanech a u Mr. Pitbike Luďka Jankovského v Chmelné.

Samozřejmě všem vyznavači extrémních sportů včas oznámíme přesné termíny akcí, kde se půjde do tuhého, bude se bojovat nejen o body do českého mistráku, ale také o divoké karty na vrchol letošního Freestyle motokrosu „made in Czech Republic“ mistrovství světa „Night of the Jumps“ v Liberci 8. listopadu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist