Libor Podmol je favoritem závodu v Grazu

Během dvou večerů v rakouském Linci si Libor Podmol podmanil porotce série "Night of the Jumps". Díky své přátelské povaze má Libor Podmol spoustu nadšených fanoušků, ale nyní si na svojí stranu získal také porotu, která mu minulý rok nebyla právě nakloněna, když na některých závodech nebyly Liborovy vypilované triky a odvaha dostatečně ohodnocena.

Libor Podmol je favoritem závodu v Grazu
Otázka zní, čím si vlastně český jezdec Libor Podmol získal přísnou a nesmlouvavou porotu? Pokud tipujete Liborův vynález "LP Spin", tak jste vedle, protože porotu během prvního a druhého večera v Linci dostal Liborův Cliffhanger Flip, který vyšperkoval puštěnými řidítky během dopadu.
Další vítězství může přinést Graz

Stálí jezdci série "Night of the Jumps" si moc času k regeneraci sil neužili, protože se hned další týden po Linci přesunuli do sousedního Grazu, kde je v sobotu 25. ledna a v neděli 26. ledna na programu další bitva o evropské body a titul mistra Evropy.

Do Štýrského Hradce přijíždí Libor Podmol jako jeden z hlavních favoritů, a pokud vyhraje i v rodišti slavného "Terminátora" Arnolda, tak bude mít velkou šanci získat titul mistra Evropy.

Zda bude také ve druhém největším městě Rakouska převaha českých závodníků stejná, jak tomu bylo před týdnem v Linci, to se teprve uvidí. Druhý večer v Linci jasně demonstroval, jak si čeští jezdci podávají zbytek světa. Na bedně zbylo pro ostatní jen třetí místo. Libor Podmol nebude v Grazu sám a čeština bude v hale hodně slyšet, jelikož exportní zlato Czech Freestyle motocross bude mít v Rakousku nejpočetnější zastoupení.

Vedle stálého účastníka a druhého průběžně Petra Piláta si letos premiérově zaskáče Aleš Liemann (stylař staré školy), a pokud se dá Martin Koreň po pádu z Lince do pořádku, tak také on spolu s ostatními rozproudí krev v žilách rakouskému publiku.

Sestava jezdců:

Libor Podmol - CZE
Petr Pilát - CZE
Maikel Melero - SPA
Remi Bizouard - FRA
Brice Izzo - FRA
Joel Brown - USA
Jeremy Rouanet - FRA
Kevin Ferrari - ITA
Nicolay Ivankov - RUS
Aleš Liemann - CZE
Martin Koreň - CZE - bude upřesněno
Luc Ackermann - GER - bude upřesněno

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist