FMX Jam – Pátý ročník

Letošní již pátý ročník vypečené akcičky předního českého FMX jezdce Martina Koreňe se konala, stejně jako minulý rok, ve Freestyle Parku v Modřanech. Bohužel choutky jezdců předvést top triky byly zkaženy silným větrem a musel se pozměnit nabitý program.

FMX Jam – Pátý ročník
Skákalo se na jiném místě, než minulý rok, na cyklistické stezce podél řeky, kde si jezdci připravili dvě rampy a dvě velká doskočiště. Jezdci mohli triky posílat ve dvojicích, což diváci odměnili nadšeným potleskem.
Sestava jezdců slibovala parádní podívanou, z avizovaných jezdců se nezúčastnili: Petr Kuchař (virové onemocnění a je v nemocnici), Aleš Liemann, Jader Toninello. Naopak přibyli exceletní letci Luca Zironi (další hodně nadějný ital) a Gilles DeJong. Počet jezdců 
se zastavil na čísle 15, což slibovalo extrémní zábavu, ovšem vše zhatil silný vítr a špatné počasí.
Hostitel Martin Koreň musel trochu upravit program středečního Jamu a skákalo se pouze
o nejlepší styl, nejlepší jízdu a nejlepšího „kaliče“ na následné párty. Přes špatné počasí dorazilo spoustu fanoušků a jezdci předvedli hodně triků ze svých sbírek. Např. šílený MASSIMO BIANCONCINI metal salta i našikmo jako Underflip, jako kdyby žádný vítr ani nebyl. Také domácí Martin Koreň se nenechal zahanbit a párkrát poslal svojí KTM kolama nahoru a také přidal svůj vyhlášený whip (placku). Inventář Jamu Martin Schenk si pochvaloval atmosféru a slíbil, že příští rok opět rád přijede.
Nejlepší styl podle diváků: Libor Podmol
Nejlepší jízda podle jezdců: Alister Sayer, který poprvé skákal na KTM, protože jeho Suzuki nebyla v kondici
Nejlepší „bojovník“ na afterparty: hodnotila se nejrozjetější parta. Vážně nevím, kdo nejvíc divočil na afterparty, jelikož jsem odešel dříve.


Kompletní informace a fotogalerii naleznete na www.fmxjam.cz

Martin Koreň a parťáci zaskákali v Peru

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.50
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist