Motoskijöring už tuto sobotu a neděli

Mezinárodní mistrovství České republiky + vložený závod jezdců s licenci C v motoskijöringu se pojede v Klášterci nad Orlicí již tuto neděli 29.1.2012. V sobotu 28. 1. se pojede závod ve Studeném nedaleko Žamberka a místní trať bude mít premiéru v seriálu MMČR.

Motoskijöring už tuto sobotu a neděli
Podle informací Jaroslava Lipenského, hlavního organizátora závodu ve Studeném za Motocross team Žamberk, se pojede na divácky atraktivní trati. Parkoviště pro diváky je blízko hlavní silnice, závod bude snímán i Českou televizí pro úterní pořad Svět motorů. V 10.30 hod se pojedou tréninky a v 12.30 hlavní závody. Závod bude pořádán společně s místním klubem SK Studené.

SMK Klášterec nad Orlicí Vás zve na MMČR a vložený závod jezdců s licencí C na trati s nejdelší historií v pořádaní mistrovství České republiky v motoskijöringu
.
Závod se uskuteční dne 29.1.2012 na známé trati Klášterecké břehy.

Přejímka : 8:00-10:00hod
Trénink: 11:30hod
Základní jízdy: 12:00-14.30hod
Finále B-A: 14:30-15:30hod
Vyhlášení výsledků: 16:00hod


Inovací pro letošní ročník Kláštereckých závodů je vložený závod jezdců s licencí C, tuto jednorázovou licenci je možné získat i přímo na místě.
Věříme tak že si diváci odnesou příjemný zážitek s atraktivních závodů a zachovají nám svojí přízeň, bohatě dokázanou v minulých ročnících.
Připravená trať na známém místě v centru obce u fotbalového stadionu je letos technicky náročná, nechybí skok, dlouhá rovina ani ostré zatáčky.
Nebude chybět bohaté občerstvení.
Více informací na www.smk-klasterec.wz.cz nebo na tel.číslech: 775 289828, 774 277888

Na startu obou závodů budou všichni naši nejlepší jezdci v čele s loňskými mistry Sládkem s Čížkem. Do boje o stupně nejvyšší budou určitě chtít zasáhnout i zkušení Kunc s Prossem, místní bratři Šrolerové, neustále se lepšící Mohaupt s Hotovým nebo Josef Mňuk s Langrem. Šance na dobré výsledky mají i další přihlášení jezdci.
V rámci 2 dosud odjetých volných závodů startovali v samostatných jízdách i jezdci z MČR. První závod vyhráli Kunc s Prossem a minulý týden druhý závod pak Josef Mňuk s Filipem Langrem. Protože se výrazně zlepšily sněhové podmínky, diváci se mohou těšit na oba závody, které budou mít atraktivní průběh.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist