Motokrosový tým Delta v Anglii neuspěl

Tým Ervína Krajčoviče v britském závodě Mistrovství světa neuspěl, přesto si Andrew McFarlane stále drží šanci na světový titul.

Motokrosový tým Delta v Anglii neuspěl
McFarlen dvakrát nedojel
Na rozdíl od předchozích třech závodů se počasí na velkou cenu Anglie polepšilo a kolem technické trati Isle of Wight se sešlo pětadvacet tisíc diváků. Na vynikajícím okruhu vyhrál letos svou osmou kvalifikaci Cairoli, který pak dojel v první rozjížďce třetí a v druhé odstoupil z prvního místa pro technickou poruchu motorky. Výraznou porci štěstí nepobral ani Alessio Chiodi. V první rozjížďce ho soupeř vytlačil z pátého místa z trati, Alessio se těžce probojovával z patnáctého místa a do cíle dojel jako devátý. V druhé rozjížďce se Chiodi díky pádu soupeře dostal ze třetího místa opět mimo trať a následně do oplocení trati. Část pletiva mu sice zůstala v zadní brzdě, ale i tak zahájil Alessio svou další stíhací jízdu, kterou dokončil na sedmé pozici.
I když se dá Chiodiho víkend označit jako smolný, není to nic proti událostem které potkaly Andrew McFarlanea. Ten měl v první rozjížďce vynikající start a po několika kolech jej z třetího místa vyřadila porucha motoru. Stejná situace se bohužel opakovala i v druhé rozjížďce a Andrew opět nedojel. Naštěstí pro něj ale nedojel ani celkově vedoucí Cairoli a McFarlane má i přes nevydařený víkend stále šanci na zisk titulu.
Náš nejmladší zástupce František Smola na anglické trati nestartoval a v cestě za bojem o mistrovské body ho zastavilo obnovené zranění zápěstí.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist