Francie už nominovala na Motokros národů

Francie jako první nominovala svůj tým na Motokros národů. Vyvrcholení letošní terénní sezony, 2016 Monster Energy Motocross of Nations (MXoN), se tentokrát jede na trati v italské Maggioře o víkendu 24. až 25. září.

Francie už nominovala na Motokros národů

Team France vyhrál poslední dva ročníky této velmi populární soutěže národních týmu a i letos v Maggioře bude patřit vedle Američanů a Belgičanů k největším favoritům.

Francouzská motocyklová federace tentokrát opomenula závodníky, kteří odešli za štěstím a kariérou do zámoří, a nominovala na Motokros národů tyto jezdce :
Romain FEBVRE - MXGP - YAMAHA
Úřadující mistr světa třídy MXGP, titul získal překvapivě jako nováček, hned po přechodu z dvěstěpadesátek. Také letos si vedl v šampionátu skvěle, ale zastavilo ho zranění hlavy, které utrpěl během kvalifikace na britskou Velkou cenu. V současnosti už je ze hry o titul venku, v tabulce seriálu je čtvrtý.
Dylan FERRANDIS - MX2 - KAWASAKI
Velký talent, vítěz letošní Velké ceny ČR v Lokti. V šampionátu třídy MX2 je čtyři kola před koncem klasifikován jako pátý. 
Gautier PAULIN - OPEN - HONDA                                                                                                     Zraněními a pády pronásledovaný jezdec, kdysi celkově třetí ve třídě MXGP. Stejně jako Romain Febvre člen loňské vítězné sestavy.                                                                                                                                                                                                                            Benoit PATUREL - YAMAHA
Náhradník (MXGP/MX2/OPEN)  - velmi příjemné překvapení letošního MS dvěstěpadesátek, zatím průběžně na 4. pozici.


 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist