O víkendu na pitbike supermoto do Písku!

Již o tomto víkendu 19. a 20. dubna se konečně budeme moci všichni vydat na písecký okruh Hradiště, abychom shlédli první závod letošní neoficiální závodní série Euro Supermoto Pitbike Cup 2008, tedy jeden ze čtyř závodů konajících se na území čtyř evropských zemí.

O víkendu na pitbike supermoto do Písku!
Na startovní pole se postaví jezdci ze 17 týmů a pěti národností, nejmladší z nich by měl být teprve desetiletý, nejstarším jezdcům je již přes 40 let. Třídy se pojedou tři, a to 125 cm3, 150 cm3 a Open. Rozhodně se tak bude na co dívat, vždyť to potvrdil i volný závod hned z kraje března v rakouské Daytona Karthalle. Tam ale měli místní velmi natrénováno. Písek ale pro ně bude něco nového a výhodu znalosti tratě tak budou mít naši domácí borci.

Přestože je akce plánovaná jako víkendová, do Písku se vyplatí jet již v pátek. Od rána totiž budou probíhat volné tréninky, na kterých by se podle všeho měly objevit nejen pitbiky, ale také motokáry a dokonce i „dospělé“ Supermoto, které bude závodit týden po nás-

Jednomu z pořadatelů, domácímu AYK Racing, se také podařilo domluvit energetické zpestření v podobě přítomnosti stánku Big Shock, který bude otevřen po oba víkendový dny a drinky budou k dostání za stejný peníz, jako tomu bylo na nedávné výstavě Motocykl 2008.

Kompletní informace včetně časového harmonogramu naleznete na webu www.aykracing.cz.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist