Víkend v Chebu Ondřeji Honzákovi štěstí nepřinesl

Další závod německého seriálu ADAC se hned další víkend po prvním závodě konal tentokráte na domácí dráze Kartarena Ypsilonka u Chebu. Většina startovního pole se do Chebu sjela již ve čtvrtek večer, aby mohla využít celého pátku k volným tréninkům. Předpověď počasí byla velmi nejistá, ale nakonec se celý pátek střídalo slunečné počasí se zataženou oblohou bez jediné kapky deště.

Víkend v Chebu Ondřeji Honzákovi štěstí nepřinesl

Ondra od prvních tréninků opět jezdil nejrychlejší časy a už to vypadalo, že by průběh mohl velmi připomínat perfektní víkend ve Fassbergu o týden dříve. Jenže to bychom nesměli být na juniorských, jinými slovy dětských, závodech, kde do celkového výkonu vstupují ještě další proměnné.

Zjednodušeně řečeno Ondra po skončení tréninků vyrazil na kole na každodenní dávku zábavy se svými kamarády, soupeři a bohužel se mu podařilo spadnout z kola tak nešťastně, že si velmi nehezkým způsobem vykloubil levý loket a celý závodní víkend tím skončil dříve než začal.

Okamžitě jsme museli do Prahy do motolské nemocnice, kde v sobotu dopoledne proběhla operce, kde byl loket dán do správné polohy a zajištěn dráty. Ze závodů jsme tak nejspíše venku na minimálně čtyři až šest týdnů. Každopádně Ondra vše snáší velmi dobře a už se těší zpět na dráhu.

Myslím, že jak pro Ondru tak pro celý team lidí okolo jeho závodění je to zkouška psychické odolnosti ve které určitě uspějeme a budeme se již brzy prát o další vítězství. Tímto také děkujeme všem za vyjádřenou podporu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist