Změna místa závodu SIKO OffROAD Maraton!

Vážení závodníci a příznivci seriálu OffROAD Maraton. Nadcházející závody jsou přesunuty do motokrosového areálu u Horažďovic.

Změna místa závodu SIKO OffROAD Maraton!
Z důvodů neočekávaných komplikací s užíváním prostoru bývalého tankodromu nad městem Písek jsem musel učinit následující rozhodnutí. Závod SIKO OffROAD Maraton se pojede v nezměněném termínu (19. - 20. září) v nezměněných časech (v sobotu auta na 12 hodin, v neděli motorky a čtyřkolky na 4 hodiny a děti i junioři menší na oddělené trati). To vše na novém místě ve Svatém Poli u Horažďovic, což je zhruba 25 km od Písku. I přes nejednoduchou situaci nám místní klub vyšel velmi vstříc a věřím, že se zde odehrají dobré závody.
Depo v Horažďovicích není nijak obrovské, přirovnal bych ho k Sedlčanům. Proto vás tímto žádám, abyste omezili počet vašich doprovodných vozů na nutné minimum. Dále bude vše fungovat tak, jak jste zvyklí. Depo otevřeme v 16:00, registrace o hodinu později. Trať bude k otestování pro auta od 17:00 do 19:30. Registrace uzavřeme o půlnoci. V sobotu ráno se vše dává do pohybu od 7:00. Po rozpravě a zaváděcím kole bude v 9:00 odstartován závod aut na 12 hodin.
Protože trať pro motorky a čtyřkolky bude změněna (dokončovat se bude ještě v neděli ráno před startem), nemá cenu dožadovat se pátečních tréninků. Čtyřkolky i motorky budou mít zaváděcí kolo (možné i dvě). Registrace pro tyto kategorie, stejně jako pro děti a juniory, budou probíhat v sobotu odpoledne a večer (14:00 - 24! :00) a k lasicky v neděli ráno (6:00 - 7:30). V neděli startují první čtyřkolky v 8:00 na čtyřhodinový závod. Mezi 12:30 - 13:30 pojedou děti a junioři menší a po nich ve 14:00 budou na čtyřhodinový závod startovat motorky.
Pod vlajkou SIKO Koupelny je o co bojovat, protože závod aut, motorek i čtyřkolek je započítáván s koeficientem 2 (každé bodované místo je hodnoceno dvojnásobkem bodů), což může ledacos změnit v průběžném pořadí. Těšíme se na vás.

Další informace a registrační formulář najdete na www.offroadmaraton.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist