Motoráj Rallye se blíží mílovými kroky!

DŮLEŽITÉ! ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ! Už 27. září se ti, kteří mají odvahu změřit umění své a svého stroje s ostatními, postaví na start tohoto navigačního závodu pro endura s objemem nad 600 ccm. Startovní listina se plní rychle, proto nečekejte na poslední chvíli a zajistěte si své místo na startu co nejdříve!

Motoráj Rallye se blíží mílovými kroky!
Kvůli problémům v původní lokaci závodu se celá akce přesouvá na Jičínsko. Zázemí poskytne kemp Sklář u obce Ostružno (50°26'36.571"N, 15°16'27.435"E). Je nám jasné, že taková komplikace na poslední chvíli vyžaduje určitou kompenzaci a tady je: organizátor vám, tedy závodníkům, zajistí na dvě noci ubytování v chatkách, včetně polopenze, na své náklady. Pokud byste sebou chtěli vzít třeba kamarády, kamarádky, příbuzné atd., je samozřejmě možné zajistit ubytování i pro ně, jen to potřebujeme vědět včas, čím dřív, tím lépe – kapacita kempu není neomezená.

Cena pro „nezávodníky“ je 200,- Kč/noc. Oproti původnímu zázemí na Radarce Koněšín (kde jsme vám zajistili pouze místo pro stan, případně využití stanu společného) jde tedy o kvalitativní posun a věříme, že na nás nezanevřete. Organizační tým se snaží o zajištění co nejlepší akce, jak zázemím, zajímavou trasou, tak třeba i hodnotnými cenami. Už nyní vám můžeme prozradit, že vítěz každé kategorie se může těšit na hlavní cenu v podobě špičkové přilby Arai Tour-X.
Takže pánové a dámy... Co Vy na to?
Těšíme se na setkání s Vámi.
www.motoraj-rallye.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist