Ve středu můžete v Pardubicích vyzpovídat jezdce BARTH Racing

Začátkem ledna absolvoval závodní tým BARTH Racing nejtěžší etapovou soutěž světa Rallye Dakar 2016. Fanoušci, partneři a příznivci týmu nyní mají velkou šanci si poslechnout jak tato soutěž probíhala. Pro všechny, kteří se stačí včas zaregistrovat je připravena zajímavá beseda s jezdci týmu BARTH Racing. Beseda je v Pardubicích ve středu 10. února od 18 hodin. Místem pořádání je Kongresové a společenské centrum ve třetím podlaží obchodního domu Atrium Palace na Masarykově náměstí.

Ve středu můžete v Pardubicích vyzpovídat jezdce BARTH Racing

Své zážitky budou vyprávět zkušení matadoři v čele s Josefem Macháčkem, Davidem Pabiškou a Rudou Lhotským. Tato trojice detailně popíše dění na trati, co se jim na letošní soutěži přihodilo nebo třeba co se jim letos v Jižní Americe líbilo víc a co méně. Také možná prozradí nějaké podrobnosti a zajímavosti ze zákulisí, což bude také záležet na Vás, protože v průběhu besedy bude možnost jednotlivým závodníkům pokládat dotazy.

Celým programem bude provázet Honza Říha, vedoucí redakce Zelené vlny a Motožurnálu na stanici Radiožurnál, jenž se každým rokem účastní Rallye Dakar jako akreditovaný novinář a zná velmi dobře celé zákulisí této Rallye.

Sál pardubického kongresového centra má předem danou kapacitu, takže kdokoliv se chce této akce zúčastnit, prosím potvrďte svou účast vyplněním formuláře – ZDE
  • Přihlašovací jméno: beseda-dakar
  • Heslo: 2016

Po naplnění kapacity sálu bude přihlašování uzavřeno.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist