Pozvánka do Sklenařic

V sobotu 23. října se bude ve Sklenařicích konat poslední díl seriálu MG SPORT UFO KTM ENDURO CROSS COUNTRY 2010, který pořádá Motoklub Vysoké. Závodníci i diváci se rozhodně mají na co těšit. Závodníky čeká klasická, přiměřeně náročná trať plná přírodních překážek (např. bahnité úseky, zajímavé výjezdy, sjezdy atd.), ale i technické pasáže. Trať bude velice rozmanitá a najde se v ní od všeho něco.

Pozvánka do Sklenařic
Scénář závodů je praktický stejný jako v předchozích dílech seriálu MG SPORT UFO KTM ENDURO CROSS COUNTRY 2010
V 9:00 začne závod dětí. Pojedou se 2 rozjížďky po 10 minutách.. Děti budou mít možnost si trať projet již v pátek odpoledne. V 10:30 se pojede první závod, ve 13:30 druhý závod. Každý závod bude trvat 120 minut. Organizátoři doufají, že se časový rozpis dodrží bez větších změn a vyhlášení bude přibližně v 16:45. 
Hlavním lákadlem nejen pro diváky ale hlavně pro jezdce, kteří se zapojili do seriálu MG SPORT UFO KTM ENDURO CROSS COUNTRY 2010, je závěrečné slavnostní vyhlášení výsledků celého seriálu. Vyhlášeni budou vítězové jednotlivých kategorií nejen sklenařického závodu, ale i celého seriálu. Pořadí týmů bude vyhlášeno pouze informativně. 
Na vítěze čekají krásné poháry a hodnotné ceny. Ceny budou předávat hlavní sponzoři a především pan Jiří Churavý, mistr světa v motokrosu družstev a vícemistr světa v motokrosu jednotlivců z let sedmdesátých, který nad celým seriálem převzal již v loňském roce záštitu. Přiveze sebou na ukázku i zbrusu novou kolekci výrobků a sportovních oděvů značky UFO pro rok 2011. 

SOBOTA 23. října 2010


7,00 – 9,30 hodin přejímka
10,00 hodin rozprava a slavnostní vyhlášení závodu dětí
10,15 hodin příprava na start a řazení na startovní čáře
10,30 hodin START prvního závodu
12,30 hodin – ukončení prvního závodu, následuje dojezd závodníků

13,15 hodin příprava na start a řazení na startovní čáře – druhý závod
13,30 hodin START druhého závodu
15,30 hodin – ukončení druhého závodu, následuje dojezd závodníků
cca 16,45 - 17,15 hodin - vyhlášení výsledků a předání cen- současně proběhne vyhlášení celého seriálu a předání cen pěti nejúspěšnějším jezdcům v každé kategorii

Podrobné informace nalezenete na oficiálním webu www.endurocc.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist