Kawasaki ZRX 1200 (2003)

Vlastník wanasta
Vloženo 6.5.2015
Aktualizováno 7.11.2016

Už jsem měl mnoho motorek a jelikož jsem si chtel pořídit stroj ,který mi vydrží delší dobu, neokouká se a bude to tak trochu klasika s pořádným obsahem šel jsem do ZRX. Pokukoval jsem po XJR ,ale to má kde kdo .

Yamaha XJR 1300: Žádná mne neuchvátila a kawa mi padla na první pohled do oka.
Yamaha BT 1100 Bulldog: Slabá

První dojmy - Je to jak už někteří napsali " mastodont". Dá se s ním jezdit po úzkých šouskách na pohodu a kochačku, ale umí být i hodně divoká (122 koní s ní pěkně mává). Byl jsem mile překvapen jak lehce se ovládá při té váze (cca 250kg) a jak si s ní motor hraje i v nízkých otáčkách. Ta pětka vážně pobere skoro vše.

Motorku bych doporučil pro - Pro koho je taková motorka? Pro někoho kdo má rád klasiku a hlavně kdo se nebojí. Už jen ta kyvka a dvě tlumící jednoty vzadu, ještě karburátory které si seřím sám no to je paráda. Žádná elektronika. Prostě minimum kurvítek.

Doplňky na motorce -

Zkušenosti moc popisovat nemohu jelikož jsem najel teprve 1000km . Ale zatím maximální spokojenost. I když mi chvilku trvalo si zvyknout na to tvrdší pérování oproti alpíku. Ale už to začínám vychytávat.Chci s ní trocu cestovat, tak pak budu hodnotit. Jsem rád že mám "Sko" , polokapota je vážně dobrá.

-HARYS-
-HARYS- napsal 13.05.15 v 08:28 10b.

Pěkná mašina!

lacerta82
lacerta82 napsal 06.05.15 v 17:51 10b.

Krasavec

kubrt1965
kubrt1965 napsal 06.05.15 v 15:03 10b.

Parádní velká a silná mašina