BMW R 100 GS (1989)

Vlastník VikecB12
Vloženo 30.4.2015
Aktualizováno 28.5.2018

Co napsat? Kdo tyhle kladiva zná mě chápe,kdo nezná,ťuká si na čelo že někdo může jezdit na tak vošklivé motorce

První dojmy - Při první jízdě sem si připadal jako při cestě do pravěku,ale postupně se mi dostával baworáček pěkně pod kůži. Moc to nejelo-bodéď by jo,když byly membrány v karbecích napadrť sežraný zubem času,moc to nebrzdilo,moc to netlumilo... Ale postupem času sem motorku přivedl do stavu,kdy se nemusím bát na ní vyrazit za hranice naší zemičky a vím,že se nejspíš v pořádku dostanu i domů:-)

Motorku bych doporučil pro - Doporučit se to dá komukoliv,kdo už se nepotřebuje nikam honit a má ke své motorce nějakej vztah a umí vzít šroubovák do ruky...

Doplňky na motorce - Jo,něco málo jo Přední kotouč 320mm,pancéřka,Ohlins vzadu,Wilbers péra vepředu,nižší stupačky,zvýšení řidítek,sedadlo DDT a poslední přírustek je nosič turatech a hliníkáče.

Mašina je to parádně jednoduchá,na dnešní dobu lehká a obratná a dělá mě velkou radost. Rukama mě prošlo mraky motorek,ale tahle je v něčem jiná a pořád mě baví. Mašinu sem celou zrenovoval,pořídil lepší podvozek,brzdy,doplnil pár drobnostma na cestování a jízdu si na ní užívam.

Martineleven
Martineleven napsal 08.03.19 v 11:02 10b.

nadherny stroj

Radus88
Radus88 napsal 29.05.18 v 05:32

Paradni stroj

Left
Left napsal 17.04.16 v 23:11 10b.

Poslední skutečné BMW cestovní enduro, škoda, že už nic podobného (hmotnost a jednoduchost) znovu do výroby nešlo, krasavec 10bodů

Lála
Lála napsal 07.11.15 v 11:54

nádhernej kus železa, vymazlená, 10b

ticha-voda
ticha-voda napsal 09.06.15 v 10:21 10b.