Suzuki GSF 650 Bandit (2007)

Vlastník MotardM
Vloženo 29.4.2015
Aktualizováno 2.5.2015

Bandita každý zná a kdo ne, tak jednou pozná

Motorka koupena od VS-MOTO - Příjemný ochotný chlápek, co vozí motorky z Itálie.

Suzuki SV 650: chtěl jsem spíš něco cestovnějšího a moc se mi nelíbí volný prostor pod válcem, samozřejmě to jde vyřešit klínem... ale... Bandit je Bandit
Honda CBF 600N: důvod neuveden
Kawasaki ER 6N: Připadala mi na moji výšku poměrně malá

První dojmy - Když jsem viděl velkou dospělou motorku, tak jsem se toho trochu bál. Přece jenom po malým XTéčku je to kus mašiny. Po ujetí pár km mně ale připadalo, jako bych motorku řídil už roky. Když jsem se rozjel tak motorka jako by odhodila svoje těžký brnění a stala se příjemně ovladatelnou a hravou.

Motorku bych doporučil pro - Pro mírně pokročilé. Zkušený motorkář řekne, že Bandit je pro ženský, ale taky umí pěkně zatahat.

Doplňky na motorce - Zatím nic. Časem možná nějakej laďák, ale ten tlustej velkej výfuk má taky něco do sebe.

Po téhle mašině jsem koukal už poměrně dlouho. Krásnej a nesmrtelnej vzhled. Nad Skem jsem popravdě ani nepřemýšlel. Sice to dost fouká, ale Nko je proste pěknej naháč a přijde mi, že Ska maji tu polokapotu takovou nedotaženou. Žádná dravost a pouze praktické využití. Naháč je prostě sexy.

Původně jsem neměl tolik peněz na vodníka (2007), když jsem ale uviděl krásnou barvu a stav, tak jsem věděl, že ji chci i kdybych si měl půjčit. Trošku mě zaráželo, že motorka z roku 07 má najeto jen 6500, ale když jsem důkladně prozkoumal stav motorky, tak tomu asi věřím. Vše je původní a ve skvělém stavu.

Hned na cestě domů jsem si všiml, že přední brzdy, jak všichni říkají, skoro nebrzděj. To je ale už docela známý fakt. Motorka je měkčí, ale to mi vůbec nevadí. Dost prostorná a pohodlná. Batůžek sedí trošku výš, což určitě ocení, aby viděl co se dějě vepředu.

Motorku mám staženou na 35kw. Po 125 táhne krásně. Maximálka je 160 km/h a dá se to jet v pohodě i s batůžkem. Říkal jsme si, že si výkon aspoň první rok nechám na 35kw, za rok to otevřu a budu mít aspoň dobrý pocit z většího výkonu, ikdyz to už nebude takovej nárust jako přestup ze 125. Líbí se mi jak motorka dokáže být v nižších otáčkách klidná a tichá, ale taky se umí pěkně rozparádit.

findejs1310
findejs1310 napsal 30.04.15 v 10:13