Yuki RS 125 (2008)

Vlastník TooMeeNoo
Vloženo 20.4.2015
Aktualizováno 17.9.2017

Moje první, pojízdná. Matně černá varianta se zlatými tlumiči a led blinkrami.

Honda CBR 125R: Rozhodně Yukinu už jen pro ten vzhled.. :)

První dojmy - První dojem byl super, protože jsem na pořádné motorce jezdil leda tak v autoškole, ale to se prř takovém objemu dá čekat. Hlavně si před první jízdou nezapomeňte zkontrolovat tlak v pneumatikách, skoro sem kůli tomu skončil mimo cestu.

Doplňky na motorce - Přední světlo z jawy 125 - solidnější vzhled
Menší zrcátka
Přední led blinkry

Je to dváca, jednomu jezdci vydá maximálně 110, cestovní rychlost je kolem té 100vky, vzhledem na cenu a objem je dost hezká například oproti Hondě s jejímy tenkými kolami. Zvládne cesty všeho druhu, ale na dálnici bych ji už nebral.. :D Taky potom pozor na pády, ten rám je jako z bláta, co se lehce pokřivý dá ale lehce narovnat. Neljíp jí rozhodně vyhovuje cesta po okrskách, já na ní jezdím do školy cca 25 km denně bez problému. Je jako čtyřtakt bezúdržbová, nepotřebuje korm výměny oleje a dolívání beznínu žádnou extra navíc starostlivost. Spotřeba cca 2,5l / 100km, s tím že jednoválec potřebuje točit, jinak nejede. :)

TooMeeNoo
TooMeeNoo napsal 11.03.17 v 18:49

Samozřejmě, už jsem na to přišel že toto není to pravé na ježdění. Ale dávám přednost ženské společnosti, tak radši vyměním motorku. No jo, Juki trhá ruky..

padrino11
padrino11 napsal 29.08.15 v 17:44 4b.

Yuki je typické homomoto. Každý kdo si koupí Yuki jde po smrti rovnou do nebe, protože peklo si prožil už na zemi. Kdo má zájem jezdit jinam než do servisu, ten si nikdy Yuki nekoupí. Jako doplněk doporučuji dvě růžový dilda místo heftů. Dám ti za ní 4 body Puso.