Yamaha XVS 650 DragStar (2002)

Vlastník Hogan
Vloženo 12.4.2015
Aktualizováno 12.4.2015

Je to přesně to co jsem čekal. Pohodová jízda, hezký zvuk motoru, naprosto ideální na dlouhé i krátké projížďky.

Honda VT 600 Shadow: Dráček se mi líbil více. A kardan je kardan. :-)

První dojmy - První jízda byla 50 kiláků v asi 6ti stupních, ale nebyla to žádná hrůza. Dojel jsem s tím domů úplně v pohodě a vcelku rychle jsem si na ni zvykl. Pár roků jsem sice na pořádné motorce neseděl, pouze na skutříku Honda Pantheon 125, ale ten byl vlastně důvodem, abych se poohlédl po něčem větším, Přemýšlel jsem o něčem pohodovém ve stylu chopper. Volil jsem mezi Hondou Shadow a Yamahou Dragstar a dráček zvítězil. :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro menší postavy do 180ti cm, můžu doporučit i ženám.

Doplňky na motorce - pouze opěrka Highway Hawk, ale další doplnňky přibudou časem

Průměrná spotřeba - 4.36333 l/100km

Výběr byl vcelku jednoduchý. Ctěl jsem jít do choppera, nechtěl jsem nic těžkého, maximálně do 250ti kilo. Zpočátku jsem přemýšlel o Hondě Shadow - lehká a spolehlivá, ale Yamaha Dragstar se mi líbil více - dvouválec Véčko, chlazení vzduch a náhon kardanem.
Zkušenosti zatím moc není. Najel jsem pouze 200 kiláků, Ale motorka mi hned padla do ruky. Je to na pohodovou jízdu, motor táhne pěkně od spodu, brzdy plně postačují a myslím si že jízda je pohodová i pro spolujezdce.

Boža
Boža napsal 28.04.15 v 21:59 10b.

Pěkné moto je to za 10 bodů

pavsa66
pavsa66 napsal 17.04.15 v 09:01 10b.

Ať slouží dračena gratulace a pohodu v sedle

žižala.
žižala. napsal 13.04.15 v 20:00 10b.

Supr strojovna.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 13.04.15 v 19:47 10b.

Parádní stroj, hodně pohodových kilometrů

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 13.04.15 v 03:22 10b.

Parádní Dragouš gratulejšn