renocar_unor

Triumph Speed Triple (2005)

Vlastník macikcz
Vloženo 2.4.2015
Aktualizováno 1.5.2016

Speed Triple - co dodat? Peckaaa, nikdy na něj nedám dopustit! I když už nebude, protože chci vyzkoušet spoustu motorek. Každopádně jestli budu v budoucnu uvažovat zpět o silniční sportovní motorce, tak pochybuji, že mě napadne lepší volba .

KTM 640 LC4 Supermoto: Na kraviny dobré, ale přecijen na delší výlet, ikdyž jednou za čas asi moc ne.
KTM 990 SM-T: Trochu přes rozpočet, navíc tripl je srdcovka.
KTM 990 SuperDuke: ON-OFF, sice jsem na tom nejel, ale dokážu si to představit. Navíc s mou výškou.. Vzhledově taky za mě nic moc.

První dojmy - lehčí, menší, chce jet - moc, respekt, brzdí, pohodlí, fajně vrní

Motorku bych doporučil pro - Snad pro mě bude.

Vybral jsem, protože jsem ho chtěl už dříve, ale vzal jsem gsx kvůli velikosti, aniž bych na triplovi seděl. Možná dobře, že jsem ještě něco málo před ním najel na jiných motorkách. Pak jsem si sedl na starší model a zjistil, že pohoda, tak jsem věděl co bude následovat. Motorka se mi zkrátka líbí, taková klasika se kterou když se umí, tak to stojí za to. Už jí jen dostat do ruky, ještěže jdu letos na motoškolu .

Po ježdění na Masarykově okruhu mohu jen konstatovat, že jsem s motorkou maximálně spokojen. Jede krásně, náklony, průběh výkonu, brzdy. Prostě nádhera. Vysmátý jak lečo !

opic26
opic26 napsal 20.07.18 v 16:48 8b.

Pěkný kus, tak ať Tě dál baví stejně jako mne

Racing.angel
Racing.angel napsal 15.02.16 v 06:39 10b.

Paradni

RoumenS
RoumenS napsal 24.11.15 v 01:06 10b.

Ať ti dělá jen radost

RADANOV
RADANOV napsal 12.05.15 v 21:40

Krasavec a v te cerne luxus.

Rolda89
Rolda89 napsal 06.04.15 v 11:09

před 3 mi týdny jsem tam na něj taky koukal, když jsme byli u tohoto prodejce pro CBF250, prodejce trošku zvláštní, všechno má hrozně na háku , ale má tam jen krásný motorky a co řekl, tak to bylo. Kolama dolu v nové sezóně