Yamaha FZ8 N/S (2012)

Vlastník eddiet
Vloženo 1.4.2015
Aktualizováno 15.8.2018

Super mašina a skvělý vzhled. Uchvátila mě barevná kombinace Yamahovské tmavě modré a zlatých kol.

Motorka koupena od FIRMA:YMoto Praha (Praha 4-Braník)

Yamaha MT-07: nebyla v roce 2014 k sehnání

První dojmy - Padla hned do oka i do ruky. Vyvážené jízdní vlastnosti, výkon k typu motorky tak akorát. Pěkně rovnoměrně a hutně táhne odspodu. Skvělé brzdy.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych všem motorkářům, kterým se líbí naháči. Akorát střízlíci a holky by měli vzít v úvahu její váhu přes 200 kg :)

Doplňky na motorce - Větrný štítek kvůli cestování.

Motorky se mi vždy moc líbily, především pak naháči a tak jsem si si řekl, že bych si mohl udělat radost a nějakou hezkou mašinu si koupit.Vzhledem k tomu, že jsem jezdil v jedné stopě jen na fichtlu a později na skútrech bylo první setkání s velkou mašinou docela příjemným překvapením. I jako bikový novic jsem neměl s touto mašinou žádné problémy. Hned mi sedla a po odzkoušení na "Hyundai ringu" v Nošovicích, kde jsem testoval její ovladatelnost v zatáčkách, brzdy i zrychlení, můžu konstatovat, že splňuje všechny moje požadavky, které jsem si při koupi představoval: naháč s hezkým vzhledem, nezáludný ale poměrně výkoný a vhodný i na delší cestování.

wsbk
wsbk napsal 15.12.15 v 14:36 10b.

MarryCat78
MarryCat78 napsal 23.05.15 v 18:19 10b.

modrá je dobrá tak ať jsi spokojen

kubrt1965
kubrt1965 napsal 01.04.15 v 21:59 10b.

Dobrâ volba

Decathlon
Decathlon napsal 01.04.15 v 20:13 10b.

Super stroj