Suzuki GN 125 (1997)

Vlastník DabluvJezdec
Vloženo 29.3.2015
Aktualizováno 27.1.2020

Malá Sůza, 125cm, 4takt jednobuch. Je to takovej chopper / cruiser, klasika. Pro mě paráda. Koupena 28.3.2015

Honda CLR 125: Moc jich není, a když už tak daleko a drahé
Yamaha YBR 125: Drahé

První dojmy - No tak když jsem k ní přišel poprvé, tak se zdála menší než na fotkách, ale po tom co jsem si jí prohlídnul víc tak jsem si zvyknul. Motorka má krásný zvuk, chytá na drc. Co jsem si na ní sedl poprvé a projel se tak mě uchvátil i výkon, nechtěl jsem řešit rozdíl +-3 koně, a oproti Mosquitu 50ce to jede krásně. Hned mi padla do ruky a zamiloval jsem si jí.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co nechtějí trhat rekordy, přece jen je to chopper / cruiser, na kterém se jezdí pohodově, pro ty co si chtějí jízdu užít, na krátké trasy... :-)

Doplňky na motorce - Padáky, kufr, jiné rukojeti

GNko jsem si vybral, když jsem náhodně projížděl inzeráty. Vešla se do rozpočtu a vypadala zajímavě, tak proč se po ní nepodívat? Čekal jsem klasiku, a taky jsem se jí dočkal. 4taktní vzducháč -> krásnej motor a zvuk taky, vyplejtaný kola, chromové doplňky a padací rámy, to vše spolu krásně ladí. Pravda, je to 18 let stará mašinka, takže nějaké mouchy se taky najdou -> oděrky a promáčklinky na nádrži, u zadních blinkrů je trochu zrezlý chrom, sem tam škrábanec, ale to se dá do kupy a bude krásná. Jediná ''větší'' závada je, že na zavřený benzinový kohoutek pořád trochu prokapává, myslím že nové O ringy to zpraví. Motorka tahá krásně už od spoda, nemá problém ani jízdu ve dvou (80kg + 88kg). Zatim jsem najel jen cca 6 kilometrů po vsi, protože zatím nejsou noty, ale až budou to budu doma jen na vyspání a na oběd. Je to moje malá Sůza.

Motorka prošla novou "kamufláží" britské závodní zelené. Vypadá mnohem lépe než předtím a jsem maximálně se vším spokojen

17.12.2015
- Ukončení sezóny před cca měsícem a půl, najeto cca 3200km, žádné velké závady či problémy, jen prasklé těsnění pod motorem a prokapávající karburátor, který se bude přes zimu opravovat + pár nových fotek.

DirtyHarry
DirtyHarry napsal 31.03.15 v 12:48 10b.

p.epanica
p.epanica napsal 29.03.15 v 17:04 10b.

Pěkná ...

babula
babula napsal 29.03.15 v 14:46 10b.

Fešanda za 10b

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 29.03.15 v 13:13

Pěknice. Užívej ve zdraví.