Yamaha FZ6 S2 (2009)

Vlastník zdejan
Vloženo 24.3.2015
Aktualizováno 24.3.2015

Je to mazlík. Letos se s ní seznamuji. Mám ji od ledna, takže teprve 400 km najeto.

Motorka koupena od WESTMOTO, Horní Bříza

Suzuki GSX 600 F: Fazer prostě vyhrál :-)

První dojmy - Padla mi do ruky asi hned. Po 50km dostala nový olej a hned nový páčky, padáky a další tunění ji čeká. Je pohodová, klidná, ale když se rozdovádí... Zatím jsem s ní spokojen. Co jsem očekával mi splnila. a doufám, že to tak bude i do budoucna :-))

Motorku bych doporučil pro - Motorka určitě pro mě :-)) samo pro začínající, ale i pro toho, kdo opravdu chce pohodu.

Doplňky na motorce - Páčky CNC, padáky od Rutanu

Jak jsem už psal, je na pohodu, pro začátečníka i pro jezdce, který neplánuje divočení. Mám najeto 400 km a zatím se seznamujeme. Nezklamala mě, jezdí, jak já chci a hlavně kam chci. Při rychlejší jízdě trochu fouká, já bych bral vyšší plexi. Co se jízdních vlastností týče, motor je do 6tis ot v klidu, pak už dostává sílu. Plný výkon jsem nevyzkoušel zatím. Řazení bez problémů, brzda v předu mě občas dostane svojí okamžitou reakcí ) zadní jsem zatím nemusel použít. Odpružení mi vyhovuje. Je pro mě akorát. Mám na ní dobré pneu od předchozího majitele, který jezdil na hranu. Ode mě se tohoto dočká až později ... doufám ;) Je to taková tmavá kráska. Již dostala pár zkrášlení, modré páčky, proužky (před tím byly červené a ty jí neslušely), padáky od Rutanu. Na fotce celkové nejsou ještě vidět. Co se spotřeby týká, tak odpovídá co píše výrobce, na nádrž cca 250 km. Úložný prostor je opravdu malý. To důležité jsem tam dostal, ale je to opravdu málo. Plánuji tank vak a zadní kufr. Těším se na další cesty, které doufám budou delší a budu moci ji pořádně vyzkoušet. Tak nyní už jen to počasí ...