Suzuki GSX-R 1000 (2008)

Vlastník Mires.46
Vloženo 21.3.2015
Aktualizováno 3.7.2015

Je to nasranej vetřelec, kterej kouše a už si nenechá nic líbit :).

První dojmy - Po přechodu ze šeštky je to docela příjemná změna ovládá se jako šestka jen má trochu větší chuť jít na bejka :D.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co už jsou si fakt jisty v tom co umí a mají pud sebezáchovy i když ten jde někdy stranou :D

Doplňky na motorce - Výfuky Yoshimura GP EVO II, K&N vzduchový filtr.

Rozhodování bylo těžké jelikož v tu dobu nebyla na inzeratech žádná mašina s ujetymi kilometry do max. hodnoty 20000. Jenže pote jsem si vzpomněl jak my známý říkal že má Gixera litr doma a že ji bude prodávat. Takže stačilo jen mu zavolat a prohlídnout si ji a pak dořešit cenu a přepis. První dojem byl úžasný zážitek jelikož mi přišlo že mi ta mrcha chce utrhnout ruce :D, krásně se chová vzatáčkách čitelně tam kam ji pošleš jede a má výkonu na rozdávání. Zatím úplna spokojenost. :)

Prozatím najeto okolo 3000km a naprosá spokojenost jen trochu poladit brzdy zatím jen pancéř hadice a uvidíme co dále, jinak gumy mizí jak blázen Dunlop Qualifier II hold kdo jezdí trochu rychleji na litru musí s tím počítat :D

PYTEL1
PYTEL1 napsal 04.07.15 v 09:48 10b.

.Banán.
.Banán. napsal 24.03.15 v 22:18

Lítej nízko

Mires.46
Mires.46 napsal 23.03.15 v 22:31

Díky je to raketa ještě dokoupit a vyrobit pár doplňků a bude to zas mazel

James000702
James000702 napsal 21.03.15 v 14:14 10b.

Jo jo kdo nepoznal neuvěří... špičková záležitost...ať to lítá... PS o tom musím taky něco vědět ne ?

Piki
Piki napsal 21.03.15 v 11:54 9b.

Ty laufy jsou boží