Kawasaki Z 1000 (2008)

Vlastník skillmarek
Vloženo 20.3.2015
Aktualizováno 20.3.2015

Jeden z nejbrutálnějš vypadajících naháčů!!!

KTM 990 SuperDuke: důvod neuveden
Suzuki GSX-R 750: důvod neuveden

První dojmy - Motorka mi neskutečně padla do ruky.Je to supr bajk který jsem vždy chtěl. Má velmi nádherný a brutální a agresiní vzhled.První dojmy-byly naprosto supr motorka která je velmi divoká ale už sem byl trochu vycvičen z malého zeda který má jen o 13kw méně takže žádný velký skok ale je to znát.Věc která by se mi nelíbila zatím nebyla nalezena.

Motorku bych doporučil pro - Podle mého názoru je to motorka pro motorkáře které mají už něco zažitého a naježděného a hlavně pro ty kteří mají mozek na správném místě.

Doplňky na motorce - Na motorce mám origo kawasaki padáky,širší řidítka,karbonové gripy.Přední plexi ,miny blatník a podsedadlový diodově podsvícený držák SPZ vše od ermaxu a nakonec Laďené výfuky SBK Leo Vince Factory Carbon standard evo. bez tlumících vložek moc brutální zvuk.

Motorku sem si vybral protože se mi vždy líbila od začátku co jezdím.Tuto motorku mám teprve chvíli ale musím říct že se opravdu dobře ovládá jak v samotě tak se spolujezdcem jak na rovině tak v zatáčkách když se člověk nebojí to pořádně naklopit já to po třetí jízdě naklopil že sem brousil botu o asfalt takže to de a hlavě ta 190tka opravdu drží jako svině.Přední brzdy brzdí skvěle velmi lehce se to nadávkuje že se krásně plynule zastaví i při rychlém brzdění.Na bajku sem vezl zatím kámoše a ten říkal že na (z750s) se mu sedělo blbě o proti z1000.Zatím 100%spokojenost.

Aťák
Aťák napsal 09.04.15 v 13:07 5b.

pěkné kotátko

Komar8888
Komar8888 napsal 27.03.15 v 20:29 10b.

Sice předchozí model než mám já, ale taky 10b

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 27.03.15 v 17:11 10b.

Jestli si někdy pořídím naháčka, bude to tohle!!!Vypadá prostě božsky přeju co nejvíce nalítaných km s úsměvem od ucha k uchu

MartinGT
MartinGT napsal 21.03.15 v 19:58