Ducati Monster 696 (2009)

Vlastník Petricka117
Vloženo 19.3.2015
Aktualizováno 5.5.2016

To je tak když se plní sny!!!

První dojmy - První moto u které můžu řict, že dokážu stát nohama pevně na zemi :-D :-D :-D . Bonbonka jsem si přivezla z Rakovníka asi před měsícem. Čekala jsem na kombinaci barev, kterou jsem si vysnila a dočkala jsem se :-)

Zkušenosti a rady zatím žádné. Čekáme na hezké počasí až spolu konečně někam vyrazíme, zatím určitě jen po okolí. Je to můj vysněný mazel - skoro nový, najeto 10 000 Km, připravený na novou sezónu je to můj první dvouválec tak snad si rychle porozumíme a najedeme spoustu společných kilometrů.

Tak a máme za sebou s bonbonkem první moto víkend sobota zlehka směr Beskydy a pak na chvíli motosraz Chlebičov, neděle v motobaru u Hanky, potom směr Rožnov pod Radhoštěm, Bečva, Bílá, Ostravice...taková ta klasická trasa kde se snad konečně trochu naučíme klopit ty zatáčky A jelikož jsme slušní tak nad 150km/h s bonbonem ještě nejezdíme, seznamujeme se spolu a klape nám to jako hodinky akorát ty kamarády zatím rychlostně moc nestíháme největší spokojenost zatím ze všech motorek, které jsem měla .

Odpustí mi i menší chybičky. Pro mne trochu ze začátku nezvyk na trochu tvrdší řazení než u horneta. Jinak se skvěle ovládá, do zatáček se to klopí skoro samo. Spotřeba zatím taky super, za víkend třikrát natankováno ale těch najetých kilometrů - za tohle to stálo

mamut73
mamut73 napsal 11.01.17 v 19:23 10b.

brzda80
brzda80 napsal 22.04.16 v 07:14 10b.

Dobrá volba, ještě výfuky a dokonalá.

P_B
P_B napsal 18.04.16 v 22:45

JJ moc krásná kombinace, krásné moto, krásná žena co dodat

Spoustu pohodových km.

DRACHIR
DRACHIR napsal 17.04.16 v 21:29 9b.

Ta klíčenka je stylová

janekbiker
janekbiker napsal 11.01.16 v 15:57 10b.

Krasavice!